Negatívne hodnotenia užívateľa Olina Duková D. (oliveti) ID 17566

ÚČET BOL POZASTAVENÝ
neg. hodnocení
Olina Duková D. (oliveti) ID 17566
mimibazar.sk/oliveti
Oblasť: Dolný Kubín
Registrácia: 13. 6. 2007
Naposledy: 6. 3. 2008, 12:30
INZERÁTY 0
predám | kúpim
vymením | darujem | požičiam
zadarmo k objednávke
zľavy | akcie | odkazy
aukcie
PREBIEHAJÚCE AUKCIE
PODMIENKY PREDAJA
HODNOTENIE 84
VŠETKY FOTOGRAFIE 0
Rodinné fotky
Scrapbook
Modna show
Spokojní zákazníci
Moje hobby
Záhrada
Naše bývanie
Dekorácie
Poradňa
Domaci maznáčikovia
Zberateľstvo
Naše úlovky
KOMENTÁRE
VTIPY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 0
HODNOTIŤ MÔŽU LEN REGISTROVANÍ UŽÍVATELIA
VŠETKY | POZITÍVNE | NEGATÍVNE | NEUTRÁLNE
Inzerentka získala za posledný mesiac 0 negatívnych hodnotenie , celkom už získala 8 negatívnych hodnotenie
Martina K. (Xenuska) ID 33129 (upravené 6. 8. 2008, 20:23)
Tak bohužel, paní objedává a neplatí a slibuje a "není milá" ani na českém MMB, ale podle ní, hodnocení nikdo nečte.... ale já ho přesto tedy napíšu..... (N) (N) (N)
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Andrea M. (mistral) ID 2589 , mimibazar.sk/mistral (12. 3. 2008, 11:40)
Mila pani, uz mesiac ma tahate za nos :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ a na kazdy moj dotaz odpisete, ze ste prave uhradila (N) (N) (N) (N) ale asi nie mne, ja s Vami koncim a ako vidim aj tu ste uz skoncila (tudledudle) (tudledudle) (tudledudle) (tudledudle)
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Miriam B. (miri7na) ID 10147 , mimibazar.sk/miri7na (9. 3. 2008, 18:33)
Pripajam sa k negativnym hodnoteniam
(N) (N) (N) (N) (N)
Nakupila u mna za 1500sk do dnes som peniaze nevidela hoci presli uz 3 MESIACE - tahala ma za nos - uz po 2x krat a tie blbe vyhovorky, kt. si stale vymyslala MAMICKY POZOR!!! :-( :-( :-(
Poobjednava veci len kto ich ma zaplatit nie tak OLINA ZLATA ALEBO AKO SA TO VLASTE VOLATE LEBO MATE AJ INE MENO AKO VIEM!!!
NEODPORUCAM A DUFAM; ZE SA NA MMB UZ NIKDY NEDOSTANETE (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N)
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Gabriela M. (Dipsi) ID 6296 , mimibazar.sk/dipsi (7. 3. 2008, 9:54)
Pripájam sa k negatívnym hodnoteniam +o( +o( +o( +o( +o(. Táto osoba zrejme zbiera negatívne hodnotenia, inak to neviem pochopiť (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N). No proste primitívna zábava. Pozor, lebo dotyčná už zrejme vyčíňa pod iným IDom (box) (box) (box) (box) (box) (box) (box) (box) (box) (box)
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Monika K. (mooni) ID 11030 , mimibazar.sk/mooni (6. 3. 2008, 10:09)
TAKZE VY SI ZO MNA ROBITE DOBRÝ DEŇ? TAK POSLALA V PIATOK? TAK TU VšETKYM UKÁŽTE TO POTVRDENIE Z BANKY, NECH SA POBAVÍME :-D :-D :-D
(N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N)
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Monika K. (mooni) ID 11030 , mimibazar.sk/mooni (6. 3. 2008, 7:37)
Znova píšem. Vráťte mi pani ..... moje peniaze. Je to 750 korún .Sú to moje peniaze, ktoré sa vam nalepili na prsty. :-@ :-@ :-@ :-@ :-@
Varovala som vas, podám to trestne oznamenie. A je mi uplne jedno ci vas ucet je na meno vasej susedy , mamy alebo kohokolvek. (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N)
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Olina Duková D. (oliveti) ID 17566 , mimibazar.sk/oliveti (6. 3. 2008, 8:57)
Drahá pani,
peniaze vám išli hádam pred týždnom v piatok a nebola to suma 750 sk alebo 764 sk. tak si ju na svojom učte pozrite a nevypisujte blbosti.
o
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Monika K. (mooni) ID 11030 , mimibazar.sk/mooni (6. 3. 2008, 9:40)
:-o :-o :-o :-o Tak tomuto ešte niekto veríííí :-S :-S :-S :-S :-S ?
Žeby ste si pomýlili číslo účtu |-) |-) |-). To tu už bolo, skúste niečo iné +o( +o( +o(
ČAKÁM NA SVOJE PENIAZE (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6)
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Lívia O. (Livka) ID 614 , mimibazar.sk/livka (10. 11. 2007, 21:13)
Ja nie som spokojná s Oliveti ako nakupujúcou (N). Po záväznej rezervačke zo dňa 4.10. a dopisovaní si vyše mesiaca, som zrušila rezervačku dňa 9.11.07. Možno je super predávajúca, ale ako kupujúca :-@ (6)
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Olina Duková D. (oliveti) ID 17566 , mimibazar.sk/oliveti (11. 11. 2007, 6:33)
...hneď po týždni po rezervačke som vám písala, že peniaze budem mať neskôr, aby ste to uvolnili...napisali ste že počkáte...toto sa opakovalo viackrát...vždy som vám napisala aby ste to uvolnili a vždy ste pisali že ešte počkáte.
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Lívia O. (Livka) ID 614 , mimibazar.sk/livka (11. 11. 2007, 8:18)
áno to ste písala. Ale najprv ste písala, že ste to uhradila, potom že ste to uhradila na zlý účet miesto kódu banky ČSOB, tak ste dala SLSP, že nech vám ho pošlem znova číslo účtu, keď som ho poslala,napísali ste, že ste niekoho vytopila, potom že Vám neuhradila firma peniaze. Mala som ho zabalený a prichystaný na poštu. A keď mám rezervačku na fotke, tak sa mi asi ťažko niekdo ozve a ťažko sa mi niekdo ozve keď neobnovujem fotku a je mesiac stará a na strane xy.
(N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N)
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Olina Duková D. (oliveti) ID 17566 , mimibazar.sk/oliveti (13. 11. 2007, 18:55)
...som rada, že vám hodnotenie, ktoré ste písali urobilo dobre. Skutočne sa mi tie peniaze vrátili..poslala som vám o tom info z banky. Ospravedlnila som sa vám, že som dala zlý kod banky, čo ste si všimli až vy keď som vám zaslala to potvrdenie. Písala som vám, aby ste to uvolnili, tak ste to nemuseli držať mesiac a mohol sa vám niekto ozvať....že????
Možno ste sem mohli tiež napísať, ako ste sa vyhrážali, aké hodnotenie mi napišete a pod....nehnevajte sa milá pani, ja nie som na základnej škole, aby ste ma hodnotili alebo posudzovali. Toto je bazár a nie wall street...tak si tie vyhražky o hodnotení nechajte pre niekoho, kto sa toho bojí.
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Lívia O. (Livka) ID 614 , mimibazar.sk/livka (14. 11. 2007, 12:29)
toto je prepis môjho mailu, keď som Vám poslala zrušenie rezervačky. Ak Vám to pripadá ako nejaké vyhrážanie tak ste ....

Milá Olinka
nakoľko neprebehol náš obchodík, ruším Vašu rezervačku, lebo sa nenechám ťahať za nos. A určite Vám napíšem aj nejaké hodnotenie. Asi nie milé.
Lívia

a verte mi, radšej ako písať záporné hodnotenie, by som bola, keby prebehol náš obchodík v poriadku
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Olina Duková D. (oliveti) ID 17566 , mimibazar.sk/oliveti (14. 11. 2007, 14:29)
nehnevajte sa, myslim že sme si povedali všetko a ja nemám čas sa vyjadrovať 3 krát denne k vašim vyjadreniam.
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Piroska Z. (bencike) ID 2182 , mimibazar.sk/bence (27. 8. 2007, 14:11)
+o( +o( +o(Milá Olina, RUSIM V A S U REZERVÁCIU !!!! NA KOCIK bugaboo frog. rERERVÁCIU STE DALI NA KOCIK ESTE :-o DRUHÉHO AUGUSTA /dnes je uz 27. aug./ :-o
Odvtedy som vás viackrát oslovila,navrhla vám viac moznosti, pisete mi vselijaké handa bandy a BLBOSTI. U MNA STE NEZODPOVEDNÁ KUPUJUCA N) (N) (N) (N) (N) (N) NEODPORUCAM VÁS.
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Olina Duková D. (oliveti) ID 17566 , mimibazar.sk/oliveti (27. 8. 2007, 15:20)
DObrý den,
ešte začiatkom augusta som vám napisala, že neviem kedy budem mať druhú časť penazí, tak že ak chcete ho predajte. Ja som vás nenútila, aby ste mi ho držali. Písala som vám to na každý váš mail, že ho v pohode predajte, aby ste na mňa nečakali. Neviem teda, čo je na tomto nezodpovedne. Asi by bolo lepšie, keby som sa neozvala vôbec.
Vy ste si pravdepodobne povedali, že keď je pre vás inde nepredajný, tak mňa budete považovať za toho, na koho to zveziete. Pozrite si naše mailiky, pišem tam JASNE, že ho v pohode predajte a nedržte mi ho.
Tak či tak ďakujem za hodnotenie. Aj také musia byť.
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Piroska Z. (bencike) ID 2182 , mimibazar.sk/bence (27. 8. 2007, 22:19)
Milá Olina, vy ste dali rezerváciu druhého augusta, teda zaciatkom mesiaca a to,ked som mala este záujemcov. Ak dáte rezerváciu, samozrejme sa nepredá inému kocik. To , ze Vám ho nemusim drzat a mozem predat inému, ste mi povedala uz koncom mesiaca,ked som vám pisala ,ze uz potenc.kupuj.som stratila ... je mi velmi luto, ze som vám verila. Piroska
ODPOVEDAŤ nahlásiť
Reklama | Podmienky pre používanie služby Mimibazar | Desatoro | Logo Overený obchodník | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Osobné údaje
Kontakt | Jednotné kontaktné miesta / Single Points of Contact | Autorské práva k publikovaným materiálom | Podmienky používania služby informačnej spoločnosti
Informácie o spracovaní osobných údajov | Informácie o fungovaní interného systému | Cookies | Nastavenie súkromia | Vlastnícka štruktúra | Povinne zverejňované informácie

© 2001–2025 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s.
so sídlom náměstí Marie Schmolkové 3493/1, 100 00 Praha 10, IČO: 02346826, zapsaná v OR, sp.zn. B 19490 a dodavatelé obsahu