PREDÁM

NOVÝ TOVAR GS Ginkgo- 120 cps.

GS Ginkgo- 120 cps.
Prípravok obsahuje blahodarne pôsobiaci výťažok z vejárovitých listov starobylého jinanu dvojlaločného, stromu, ktorý na zemi rastie už viac ako 200 miliónov rokov. Extrakt z Ginkgo biloba pomáha zlepšovať prekrvenie mozgu aj ostatných tkanív nášho tela. Napomáha nám pri zlepšovaní pamäti, schopnosti sústredenia a ďalších rozumových funkcií. Zlepšuje prívod krvi do končatín tela, a zaisťuje tak tkanivám výdatnejší prísun živín a možnosť odplavenia škodlivých látok. GS Ginkgo obsahuje štandardizovaný extrakt z listov Ginkgo biloba, získavaný špeciálnou technológiou.
Zloženie:
Nosiče (sójový olej, palmový olej, kokosový olej), želatína, glycerol, štandardizovaný extrakt z listov Ginkgo biloba, včelí vosk, emulgátor (sójový lecitín), farbivá (E 141, E 171)

Odporúčané dávkovanie:
1 kapsula

Upozornenia:
Nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte v suchu pri teplote 15–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Musí sa skladovať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa užívať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.
ZNAČKA: GREEN SWAN
PŮVODNÍ CENA 10,10 EUR
SLEVA 1,00 EUR
NOVÁ CENA 9,10 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo