PREDÁM

NOVÝ TOVAR GS Intensun -90 cps.

GS Intensun -90 cps.
Túžite po krásnom opálení?

NOVÁ originálna receptúra pre krásne, intenzívne opálenie a hodvábnu pleť.Ako pôsobí GS Intensun?

GS Intensun je prípravok vyvinutý na základe najnovších poznatkov súčasnej dermatológie a farmácie špeciálne pre opaľovanie na slnku aj v soláriu. Nová originálna receptúra predstavuje unikátnu kombináciu BELLcaroténu®, skrášľujúcich a regeneračných zložiek a vďaka tomu pôsobí na Vašu pokožku vo všetkých fázach opaľovania.

Pre koho je GS Intensun určený?

GS Intensun je určený pre všetkých, ktorí chcú krásne hnedé opálenie, ktoré dlho vydrží, a navyše chcú urobiť maximum pre krásu, jemnosť a hebkosť svojej pokožky počas opaľovania aj po ňom.

Nová vylepšená receptúra prináša:

• BELLcaroten® – originálny komplex karotenoidov (beta-karotén, luteín, lykopén), vyvinutý spoločnosťou Green-Swan Pharmaceuticals, ktorý podporuje krásne zhnednutie pokožky.
• Skrášľujúce zložky pre krásu a hebkosť Vašej pokožky – Aloe vera prispieva ku krásnej, hebkej, rozjasnenej a zdravej pokožke celého tela. Selén vďaka svojim antioxidačným účinkom chráni telo pred voľnými radikálmi, ktoré vznikajú pri UV žiarení, a podporuje mladistvý vzhľad pokožky.
• Regeneračné zložky – Nechtík lekársky pomáha upokojiť pokožku po opaľovaní, biotín prispieva k regenerácii pokožky a vlasov a napomáha k pevným nechtom.

Kedy a ako je vhodné užívať GS Intensun?
Užívajte jednu kapsulu denne. Prípravok je vhodné začať užívať najlepšie 4 týždne pred opaľovaním alebo návštevou solária (príprava), pokračujte v období opaľovania (ochrana) a ešte 4 týždne po jeho skončení (regenerácia a výdrž opálenia). Pokiaľ si chcete svoje krásne opálenie udržať po celý rok, užívajte GS Intensun stále.
Užívajte jednu kapsulu denne

4 týždne pre opa
ZNAČKA: GREEN SWAN
PŮVODNÍ CENA 14,60 EUR
SLEVA 0,80 EUR
NOVÁ CENA 13,80 EUR
již odpověděli 2 zájemci
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(neztrácejte naději, může se jednat o přeměření nebo dotaz)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo