Odpovedať na inzerát

-17%
PREDÁM NOVÝ TOVAR

ACTIVE COLLAGEN

Nový tovar k prodeji

Efektívna výživa pre pokožku, kĺby, kosti, vlasy a nechty pomocou 100% čistého bioaktívneho kolagénového peptidu v prášku vyrobeného z rýb špeciálnou enzymatickou hydrolýzou. Vysoko vstrebáteľný, ľahko stráviteľný a rýchlo rozpustný. Bez lepku, laktózy, prídavných látok, príchuti a sladidiel.
Čo je to kolagén?
Kolagén je základná stavebná bielkovina v telách ľudí a živočíchov, ktorá tvorí spojivové tkanivá pohybového aparátu. Kolagén je hlavný štrukturálny proteín nachádzajúci sa vo vnútri i na povrchu našich tiel. Je to jedinečný stavebný materiál tvorený z aminokyselín, ktorý dodáva pevnosť a štrukturálnu podporu našim kostiam, pokožke, šľachám, väzivám a cievam. Kolagén dokážeme získať z konzumovaného jedla, avšak v dôsledku starnutia, postupom času dochádza k degradácii veľkého množstva kolagénu v organizme.

Prečo je potrebné prijímať kolagén?

Je všeobecne známe, že od 25. roku života ľudské telo postupne stráca schopnosť tvoriť kolagén a v pokožke sa jeho množstvo znižuje každoročne o 1,5%. Po 40. roku života si ho ľudské telo nevytvára takmer vôbec. Pre zachovanie zdravej a pružnej pokožky bez vrások je dôležité jeho pravidelné dopĺňanie. Nedostatkom kolagénu vznikajú vrásky, celulitída, pokožka je suchá, stráca sa lesk nechtov a vlasov a začína neodvratný proces starnutia. Kolagén je okrem pokožky dôležitou štrukturálnou látkou kostí, kĺbov, svalov, spojivového väziva a šliach.
Prečo práve rybací kolagén?
Rybací kolagén sa hydrolyzuje (rozloží sa s využitím tepla a vody) na peptidy s nízkou molekulovou hmotnosťou, čím sa jeho biologická dostupnosť zmaximalizuje. Pravidelné užívanie rybacieho kolagénu priaznivo pôsobí na pokožku a pleť.

jednoduchá aplikácia
výživa pre kĺby, chupavky a kostí
zvyšuje elasticitu pokožky – pokožka je h
  • Značka: NATURMEDIC
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 24,90 EUR
Pôvodná cena: 29,90 EUR

* Takto označené polia sú povinné
*