Odpovedať na inzerát

Nový tovar k prodeji

Tento produkt je vhodný na príznaky: depresie, únava,relaxácia ,regenerácia...

Výrobca : TOPVET

Balenie : 200 ml

Záruka : 30 mesiacov
Popis


Telový a kúpeĺový olej - Bergamot a Citronová tráva v mandĺovom oleji
Bez konzervačných látok

Telový a kúpeĺový olej s vysokým obsahom rastlinných silic spríjemnní Vašu masáž alebo kúpeĺ svojou vôńou. Vôńa bergamotu a citronovej trávy pomáhajú pri strese a napatí. Pôsobia proti únave. Bergamot a citronová tráva majú značné zvláčňujúce účinky, a preto sa vo východnej medicíne využívajú k omladzujúcim procedúram. Pokožku pri kúpeli ochránia proti nežiadúcim účinkom chloru a následne je koža dokonale vyživená.

Použitie: je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku alebo približne 5 ml do kúpeĺa,. Olej je vhodný taktiež k relaxačným, športovým a aromaterapeutickým masážam. Receptúra neobsahuje látky so zvýšenou penivostou, preto je možné olej použít taktiež do vírivých vaní.

Pozor! Bergamot vyvoláva precitlivelost pleti na slnečné paprsky, preto po jeho použití nie je vhodné vychádzat na priame slncko !

Ingredients(INCI): Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Tocopheryl Acetate

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovat na priamom slnku.Chránit pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.

Všeobecná upozornenie:: Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.
  • Značka: TOPVET
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 5,90 EUR
Pôvodná cena: 6,10 EUR

* Takto označené polia sú povinné
*

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky