Odpovedať na inzerát

Nový tovar k prodeji

Tento produkt je vhodný na príznaky:nohy,ruky,pre krásu....

Výrobca : TOPVET

Balenie : 50 ml,100 ml

Záruka : 3 roky

Popis : - balzam na stvrdlú kožu noh

Lanolín je v prírodnej medicíne používaný už v dobe starého Egypta. Jedná sa o vosk, ktorý produkujú k svojej ochrane ovce. Lanolín zvláčňuje a zvlhčuje, čo využívame na zjemnenie stvrdlej kože. Má vysokú schopnosť viazať vodu. Podľa výskumov EU je lanolín, pokiaľ je zbavený reziduí pesticídov nejmenej alergennou surovinou používanou v kozmetike. Používame lanolín francúzskej spoločnosti Stella, ktorý je zbavený všetkých reziduí pesticídov, a preto nezvyšuje riziko alergickej reakcie.

Návod k použitiu: balzam je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte na stvrdlú kožu každý večer. Možno použíť i na stvrdlú kožu rúk alebo ako ochranný krém na ruky.

Uchovajte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnku. Používajte v súlade s návodom k použitiu. Skladujte mimo dosah a dohľad detí. Nie je vhodné pre deti do troch rokov.. Prírodné produkty možu vyvolať alergickú reakciu. Dermatologicky testované.

Originálna receptúra. Prípravok nebol testovaný na zvieratách.

Ingredients (INCI): Aqua, Lanolin, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Steareth-25, Celeth-20, Stearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Paraffinum Liquidum, Menthol, Allantoin, Hippophae Rhamnoides Oil, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Caryophylli Aromatici Oil, Calendula Officinalis, Cannabis Sativa Oil, Propolis Cera, Vitis Vinifera Oil, Echinacea Purpurea,

Výrobca ponúka aj 100 ml balenie v cene 5,60 EUR ! ! !
  • Značka: TOPVET
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 3,40 EUR
Pôvodná cena: 3,90 EUR

* Takto označené polia sú povinné
*