Zuzana Ch. (Baronka666)

mimibazar.sk/baronka666
ID 5802 IČ 46980261
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Košice

Vyživujúce sérum KOZIA SRVÁTKA 40 ml

Nový tovar k prodeji

Vyživujúce sérum pre citlivú pleť, obľúbená kozia srvátka, protivráskový koenzým Q10, olej aj extrakt Cannabis s arganovým olejom pre premastenie a pre výživu pleti, hydratačný urea s panthenolom a glycerínom a ďalšie účinné zložky sú spojené s obľúbeným základom pleťových sér od Bion. Ďalej obsahuje regeneračný alantoín, ochranný vitamín E a vzácne karité spolu s extraktom baobabu s radom antioxidačných fytosterolov, vitamínov a iných účinných zložiek. Kozia srvátka obsahuje imunoglobulíny, laktoferín, laktoperoxidázu, aminokyseliny, kompletný rad vitamínov B, vitamín H, biominerály ako vápnik, draslík, železo, jód, meď, kobalt, zinok, ďalej laktózu, organické a mastné kyseliny, kazeín a rad iných zložiek, ktoré podporujú vláčnosť a hladkosť Vašej pokožky. Vyrobené v BIO formulácii.
Vyrobené v BIO formulácii, bez silikónov, ropných produktov, parabénov, SLES, bez farbív a pod. Použitá výhradne bezalergénna parfumácia. Žlté sfarbenie výrobku je spôsobené obsahom koenzýmu Q10 a kyseliny listovej.

Obsah výhradne bezalergénnej parfumácie: do 0,3% hm. Obsah tukovej fázy: do 12% hm. Nanášajte len čistými prstami na pokožku tváre, vo veľmi tenkej vrstve a nechajte vsiaknuť. Možno použiť ako denný aj nočný, aj ako podklad pod make-up. Aplikujte na pokožku tváre aspoň 1 × denne, pravidelne a dlhodobo.
  • Značka: BIONE COSMETICS
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 4,50 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky