Zuzana Ch. (Baronka666)

mimibazar.sk/baronka666
ID 5802 IČ 46980261
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Košice

BIO Alpská relaxačná zmes- mas. olej

Nový tovar k prodeji

Tento produkt je vhodný na príznaky: svaly,masáže,únava

Výrobca : TOPVET

Balenie : 200 ml

Záruka : 30 mesiacov


Popis

BIO Alpská relaxačná zmes - masážny olej BIO professional

Alpská zmes masážny olej profesional BIO garantuje použitie nosnej zmesi, ktorá neobsahuje ropné ani iné cudzorodé látky.V tejto horskej kompozícii je vo vysokej miere zastúpená jedĺová, kosodrevinová a tymiánová silica. K masážám je olej vhodný ako pozátažový. Proantokyanidy v jedlovej silici sa používajú k osviežujúcej masáži k urýchleniu regenerácie a na takzvané príznaky tažkých nôh. Zmes bylin pôsobí stimulačne. Bylinky súčasne prekrvujú a čistia, čo má priaznivý vplyv na pokožku.

Návod k použitiu : olej je vhodný k profesionálnej masáži pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku. Olej prakticky nevsakuje, je preto vhodný k dlhotrvajúcej rehabilitačnej , relaxačnej i športovej masáži.

Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Olea Europea Fruit Oil, Abies Alba Needle Oil, Pinus Mugo Pumilio Twig Oil, Tocopheryl Acetate, Thymus Vulgaris Oil, Rosmarinus Officinalis Extract

Skladovanie : Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovat na priamom slnku.Chránit pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.

Všeobecné upozornenie: Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.
  • Značka: TOPVET
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 5,10 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky