Zuzana Ch. (Baronka666)

mimibazar.sk/baronka666
ID 5802 IČ 46980261
Členstvo DIAMANT
  • Overený obchodník
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Košice

Čučoriedkový sirup - farmársky

Nový tovar k prodeji

Tento produkt je vhodný na príznaky:zrak,imunita, oči, štítna žlaza....

Výrobca : TOPVET

Balenie : 320 g

Záruka : 2 roky


Popis:

Čučoriedka - Farmársky v skle

Vaccinium Myrtillus Fruit

Štítna žlaza, cievy

Podpora správneho videnia

Čučoriedky- sú bohaté na antokyany, triesloviny, jednoduché fenoly, flavonoidy a glukokininy. Pozitívne ovplyvňuje správnu funkciu ciev a žil a podporuje tvorbu kolagénu v oku. Počas druhej svetovej vojny piloti v bojoch o Anglicko používali plod čučoriedky k zvýšeniu ostrosti videnia. Ibištek pomáha chránit pred oxidatívnym stresom. Podporuje imunitný a dýchací systém. Prispieva k správnej funkcii cievneho a žilného systému.

Zloženie: invertný fruktózový sirup, Čučoriedka (Vaccinium Myrtillus Fruit) 10% vodný /zahustený extrakt, Ibištek (Hibiscus species) 10% zahustený vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Doporučené dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10-15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2 - 3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prekročenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecná upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nenahrádza pestrú stravu. Prípadná usadenina nie je na závadu prípravku.
  • Značka: TOPVET
  • Už odpovedal jeden záujemca
cena: 4,20 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky