Zuzana Ch. (Baronka666)

mimibazar.sk/baronka666
ID 5802 IČ 46980261
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Košice
-23%

Vláknina - Inulín z Čakanky 700 mg - XXL economy b

Nový tovar k prodeji

Vláknina - Inulín z Čakanky 700 mg - XXL economy balenie 150 žuvacích tbl.

Inulín sa nachádza vo všetkých rastlinách z čeľade astrovitých a zvonkovitých, kde je hlavnou zásobnou látkou. Čakanka a topinambur sú hlavnými zdrojmi inulínu. Pretože inulín sa neštiepi v tenkom čreve, organizmus ho nevie využiť. V čreve sa teda správa ako rozpustná vláknina. Jeho kalorická hodnota je veľmi nízka. Zároveň je sladký, dá sa preto použiť ako náhrada cukru.
Vláknina nie je v našej strave stále v dostatočnej miere zastúpená, pritom je to veľmi dôležitá zložka potravy. V žalúdku dokáže zväčšiť svoj objem a vo forme gélu potom prechádza tráviacim traktom. Je vhodné ju dopĺňať napríklad pri redukčných diétach. Nájdeme ju v obilí, kukurici, otrubách, zelenine, šupke ovocia a koreňovej zelenine.


Odporúčané dávkovanie:
1 tableta 1 - 4x denne. Nechajte rozpustiť v ústach a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Pri redukcii váhy užívajte pol hodiny pred jedlom. Medzi užitím vlákniny a liečiva všeobecne odporúčame hodinovú prestávku.
Skladovanie:
Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie:
Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 10 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Pri užívaní vlákniny dbajte na dostatočný prísun tekutín.
  • Značka: VITAHARMONY S.R.O.
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 8,40 EUR
Pôvodná cena: 10,90 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky