Zuzana Ch. (Baronka666)

mimibazar.sk/baronka666
ID 5802 IČ 46980261
Členstvo DIAMANT
  • Overený obchodník
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Košice
-32%

Čokoládové opaľovacie mlieko - SPF 20

Nový tovar k prodeji

Tento produkt je vhodný na príznaky: opaľovanie....

Výrobca : TOPVET

Balenie : 200 ml

Záruka : 2 roky

Popis : - na telo a tvár

UV faktor 20 - stredná ochrana (obsahuje výťažky z rastlín)

Ochranné ČOKOLÁDOVÉ OPAĽOVACIE MLIEKO SPF 20 (UVA + UVB)

Mlieko je pripravené unikátnou technologiou, ktorá zaisťuje pokožke súvislú ochrannú kryciu vrstvu. Mlieko vhodne kombinuje účinky chemického a fyzikálneho ochranného faktoru, čím je zaistená dostatočná UVA i UVB ochrana pre tmavý typ pleti. Vaša koža je chránená proti spáleniu, vysúšaniu a pred trvalým poškodením UVA. Vďaka komfortnej extúre mlieka sa prípravok ľahko aplikuje, účinne hydratuje, je odolný voči vode, piesku a potu.

Použitie: mlieko je určené pre tmavý typ pleti. Prípravok zaisťuje dostatočnú ochranu v našom klimatickom pásme. Naneste prípravok na pokožku a jemne votrite pred zahájením slnenia. Pri kúpaní, potení a sušení ručníkom je vhodné aplikáciu opakovať. Pre optimálnu starostlivosť doporučujeme po opaľovaní ošetriť pokožku skľudňujúcim mliekom po opaľovaní Topvet.

Ingredients (INCI): Aqua, Prunus Dulcis, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Titanium Dioxide, Silica, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Cetyl Palmitate, Ceteareth-12, Caprylic/Capric Triglyceride, D-Panthenol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Parfum, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Beta-Carotene

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku.. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenie: Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.
  • Značka: TOPVET
  • Už odpovedal jeden záujemca
cena: 6,50 EUR
Pôvodná cena: 9,50 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky