PREDÁM

NOVÝ TOVAR OK ALFA + EMULIPS XXL

OK ALFA + EMULIPS XXL
Jedná sa o výhodnejšie dvojbalenie ,klasického emulipsu XXL + OK alfa +...Toto dvojbalenie je výhodnejšie,ako si zakúpiť oba výrobky zvlášť... Na akékoľvek otázky rada odpoviem..

EMULIPS XXL -Rodinné balenie (115ml) XXL. Doplnok stravy pre zlepšenie trávenia tuku vyrobený z rastlinného repkového oleja z bezerukových a bezglukosinulátových odrôd repky a obohatený vitamínom E.

Príchute: natur, citrón,aníz


OK ALFA je exkluzívna zmes bylinných extraktov pre posilnenie organizmu OK Alfa+ vyrobená z 18-tich druhov bylíin podľa starej, rokmi overenej receptúry a dochutená prírodným nerafinovaným cukrom.
A čo pre Vás môže urobiť?
REGENERÁCIA ORGANIZMU:

OK Alfa+ podporí čištenie Vášho organizmu, prispeje k ukľudneniu zápaľu, pomôže pri nachladnutí, pri vysokých teplotách, pri bolestiach v krku a aftách, pri zápachu z úst a plesni - pôsobí antibioticky na široké spektrum mikróbov. Pomôže zmierniť bolestivosť a kŕče - pôsobí na hladké svalstvo a uvolňuje krčovité sťahy.
POSILNENIE ORGANIZMU:

OK Alfa+ celkovo zvýši obranyschopnosť Vášho tela, pomôže zlepšiť kondíciu zoslabnutých chorých a povzbudiť základné životné funkcie. Pomôže zoptimalizovať a zharmonizovať telesné funkcie.
TRÁVENIE:

OK Alfa+ prispeje k správnej činnosti tráviacej sústavy - pomôže likvidovať kvasné alebo hnilobné procesy v tele, posilní žaludočnú činnosť, zlepší tvorbu tráviacich štiav v žalúdku, podporí prácu slinivky brušnej i činnosť žlčníka a pečene. Pomôže pri zápchach a hnačkách, pomôže odstrániť nadúvanie a plynatosť.
Zuzana Chrinová,reg.č. 03-002568, nezávislý distribútor

Materiál pre túto stránku bol prevzatý z webu (z materiálov) spoločnosti O.K.G., s.r.o.
ZNAČKA: OKG
CENA 63,82 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo