PREDÁM

NOVÝ TOVAR OK ALFA + EMULIPS

OK ALFA + EMULIPS
Jedná sa o výhodnejšie dvojbalenie ,klasického emulipsu * OK alfa +...Toto dvojbalenie je výhodnejšie,ako si zakúpiť oba výrobky zvlášť... na akékoľvek otázky rada odpoviem... ..


EMULIPS je doplnok stravy pre zlepšenie trávenia tuku vyrobený z rastlinného repkového oleja z bezerukových a bezglukosinulátových odrôd repky a obohatený vitamínom E.
A čo pre Vás môže urobiť?
TRÁVENIE A REGULÁCIA VÁHY:

EMULIPS obmedzí Vaše problémy so zažívaným, odľahší tráciaci trakt, zníži riziko vzniku žlčníkových kameňov. Pri užívaní v kombinácii s vlákninou napomáha k upravovaniu telesnej váhy
OCHRANA ORGANIZMU:

EMULIPS pomôže chrániť Váš organizmus pred voľnými radikálmi, ktoré spôsobujú starnutie, vznik chronických zápalov a rakoviny a zníži riziko vzniku chorôb srdca a ciev.

V rôznych príchutiach: natur-bez príchute, citrón, škorica, aníz, cesnak.


OK ALFA je exkluzívna zmes bylinných extraktov pre posilnenie organizmu OK Alfa+ vyrobená z 18-tich druhov bylíin podľa starej, rokmi overenej receptúry a dochutená prírodným nerafinovaným cukrom.
A čo pre Vás môže urobiť?
REGENERÁCIA ORGANIZMU:

OK Alfa+ podporí čištenie Vášho organizmu, prispeje k ukľudneniu zápaľu, pomôže pri nachladnutí, pri vysokých teplotách, pri bolestiach v krku a aftách, pri zápachu z úst a plesni - pôsobí antibioticky na široké spektrum mikróbov. Pomôže zmierniť bolestivosť a kŕče - pôsobí na hladké svalstvo a uvolňuje krčovité sťahy.
POSILNENIE ORGANIZMU:

OK Alfa+ celkovo zvýši obranyschopnosť Vášho tela, pomôže zlepšiť kondíciu zoslabnutých chorých a povzbudiť základné životné funkcie. Pomôže zoptimalizovať a zharmonizovať telesné funkcie.
TRÁVENIE:

OK Alfa+ prispeje k správnej činnosti tráviacej sústavy

Zuzana Chrinová,reg.č. 03-002568, nezávislý distribútor
ZNAČKA: OKG
CENA 47,85 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo