Zuzana Ch. (Baronka666)

mimibazar.sk/baronka666
ID 5802 IČ 46980261
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Košice
-17%

SPáNOK Premium

Nový tovar k prodeji

SPÁNOK PREMIUM

doplnok stravy

Účinné látky:

MEDOVKA
LIPA
GOJI BERRY
KOZLÍK
CHMEL

Originálna receptúra SPÁNOK PREMIUM spája výťažky z bylín, ktoré slúžia k navodeniu pokojného a plnohodnotného spánku. Kvalitný spánok je nutný na dosiahnutie plnohodnotnej kvality života.

Medovka lekárska pomáha navodiť kognitívne a duševné zdravie. Povzbudzuje dobrú náladu a relaxáciu. Odporúča sa pri poruchách spánku. Prispieva k normálnemu tráveniu. Podporuje normálnu funkciu obehovej sústavy a hormonálnu rovnováhu.
Lipa prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému ak normálnemu trávenia.
Plody Kustovnica (Goji berry) sú vyhľadávaným "všeliekom" a adaptogénom. V tradičnej čínskej medicíne sa používajú ako recept na dlhovekosť. Kustovnica je nekonečným zdrojom biologicky aktívnych látok.
Kozlík lekársky prispieva k pokojnému a spokojnému spánku a k normálnej činnosti nervovej sústavy (kognitívne funkcie). Odporúča sa užívať na relaxáciu v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity. Podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, upravuje krvný tlak. Podporuje normálne trávenie.
Chmeľ otáčavý je antioxidant, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, na relaxáciu a dobrému spánku. Má upokojujúci účinok a prispieva k menopauzálnímu komfortu.
Zloženie: glukóza-fruktózový sirup, Medovka lekárska (Melissa Officinalis) 10% vodný extrakt, Lipa srdcovitá kvet (Tilia cordata) 10% vodný extrakt, KustovZnica čínska (Goji berry) plod extrakt, Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) extrakt, Chmeľ otáčavý ( Humulus lupulus) extrakt, Sorban draselný - konzervant (E 202), Vitamín C - (Kyselina L-askorbová).

Odporúčané dávkovanie : 15 - 30 ml 30 minút pred očakávaným spánkom. Prípravok nie je návykový, je možné ho užívať aj dlhodobo. Pred použitím pretrepte.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri i
  • Značka: TOPVET
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 9,90 EUR
Pôvodná cena: 11,90 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky