PREDÁM

NOVÝ TOVAR Ochranný hygienický chránič matraca KOMFI

Ochranný hygienický chránič matraca KOMFI
Lekársky výrobok Ochranné prestieradlo matraca KOMFI, chráni matrac pred vlhkosťou, znečistením močom, krvou, stolicou, olejmi, tukmi.
Zabezpečuje ochranu pred vírusmi roztočmi, baktériami a alergénmi.
Pokožka dieťatka ostáva suchá a okysličená.
rojvrstvová štruktúra základu BabyMatex KOMFI vytvára prirodzenú ochranu tela dieťaťa a bariéru pre roztoče a baktérie v matraci, ktorú je vzhľadom na rozmery ťažké udržiavať. Materiál je mäkký, vytvára hladký povrch bez nerovností, ktorý predchádza odreninám, a podráždeniam pokožky, vzniku lokálnych tlakov a tvorbe preležanín.
Redukuje povrchovú teplotu tela, zlepšuje náladu a komfort ležania. Znižovaním retenčného tepla znižuje riziko vzniku preležanín.
Vyznačuje sa odolnosťou na prach, predstavuje prekážku pre kvapaliny a mikroorganizmy ( vrátane alergénov) vzdušnosťou, jednoduchosťou ukladania.

Upínacie gumy umiestnené v štyroch rohoch základu zabraňujú nechcenému skĺznutiu z matraca pod plachtu počas spánku. Vhodný pre akúkoľvek výšku matraca.
Podpovrchové vrstvy sú:

Prírodná vrstva - bavlna, žakárová pletenina - prírodná vrstva, príjemná na dotyk, eliminujúca vplyv elektrostatického povrchového napätia počas spánku,

Absorpčná vrstva - zodpovedná za: mäkkosť podkladovej vrstvy, hromadenie kvapaliny a vlhkosti. Je vyrobená z kremíkových vlákien s rýchlymi vlastnosťami prenosu / odparovania vlhkosti pre väčšie pohodlie.

Stabilizačná a ochranná vrstva - zaisťuje stabilizáciu celej spodnej vrstvy počas prania a chráni absorpčnú vrstvu pred trením na matraci.
ROZMĚRY: 120x60 cm
ZNAČKA: MATEX BABY
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,2
CENA 12,40 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo