PREDÁM NOVÝ TOVAR

Multifunkčný kočík FRONTERA 2v1 + vajíčko MUsca

Nový tovar k prodeji

Batoľa sa sladko uloží v priestrannom interiéri gondoly alebo sa pohodlne usadí a obdivuje svet z kočíka bugi. Vibrácie potlačujú tlmiče nárazov s nastaviteľnou citlivosťou. Nemenej dôležité kolesá majú silné gumové pneumatiky, a ich plnenie je špeciálnym gélom - sú bezúdržbové, bez nutnosti nosiť pumpu, dušu alebo náplasť.
Elegantná taška na príslušenstvo vám pomôže pripraviť sa na pešiu turistiku. Priestranný, uzavretý nákupný košík na ďalšie potrebné predmety uľahčí ich prevoz.
Odrazky zvýšia bezpečnosť večerného nakupovania.

Vysoko kvalitné materiály sú podstatou bezpečnosti. Zaručujú: spoľahlivosť a odolnosť, ktorú očakávate pre svoje dieťa.

ZHODA S BEZPEČNOSTNÝMI ŠTANDARDMI

Frontera sa vyrába v súlade so všetkými požadovanými bezpečnostnými normami a vlastným prísnym systémom kontroly kvality.
Rodičia sa aktívne podieľali na návrhu Frontery. Vďaka ich cenným skúsenostiam vznikol multifunkčný kočík, ktorý vám a vašej rodine bude slúžiť mnoho rokov.
Intuitívne môžete upraviť kočík podľa potrieb vášho dieťaťa a vašich. Jednoduchým spôsobom môžete zmeniť nastavenia okrem iného :. Operadlo a opierku pre nohy rozšíriť, zmena funkcie (gondola /kočík bugi), pripravte kočík na prepravu.
Spýtali sme sa rodičov, ako by mal vyzerať ich vysnívaný kočík, sledovali sme najnovšie trendy a vylepšili sme najmenšie detaily. Všetko preto, aby ste sa na každej prechádzke cítili ako na parížskom móle.
  • Rozmery: Technická špecifikácia: Funkcie Vanička/Gondola, kočík bugi Vanička/gondola Pre deti od narodenia do 9 kg Uzavreté ventilačné otvory v spodnej časti gondoly Sklápacia strieška so sieťkovaným panelom - hladká regulácia nastavenia Nastavenie sklonu o
  • Značka: CAMINI
  • Poštovné a balné: 8 EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 498,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom