PREDÁM

NOVÝ TOVAR Bylinný kúpeľ relaxačný 50 g

Bylinný kúpeľ relaxačný 50 g
Čisto prírodný kúpeľ. Zmes bylín, ovocia a korenia. Skvele sa hodí na prípravu relaxačného voňavého kúpeľa, po ktorej bude navyše Vaša pokožka hodvábne jemná a zvláčnená. Vyvinuté s ohľadom na citlivú ženskú pokožku. Navyše v praktickom darčekovom balení, keď hľadáte maličkosť, ktorá poteší.

Návod na použitie: Vrecko s kúpeľom vyberte z plastového vrecka, vložte do vane s vodou s teplotou približne 45 - 50 ° C. Nechajte vylúhovať asi 10 minút. Sáčok s bylinami môžete ponechať vo vode po celú dobu kúpeľa, maximálne však 20 - 30 minút. Pre uvoľnenie účinných látok sáčok vo vode občas premasírujte. Sáčok môžete použiť ako masážny žinku. Pre zvýšenie efektu nepoužívajte mydlo ani sprchový gél, po kúpeli bude Vaša pokožka hodvábne jemná a bude voňať po exotickom ovocí a korenia.

Zloženie: Avena Sativa Seed (ovsené vločky), Citrus reticulata Peel (oplodie mandarínky), Citrus Auratium Peel (oplodie pomaranče), Citrus Limon Peel (oplodie citrónu), Rosa Centifolia Flower (kvet ruže), Eugenia Caryophyllus Flower Bud (puky klinčekovca) , Myristica fragrans Fruit Powder (muškátový orech), Paeonia Officinalis flower Powder (kvet pivonky).
ZNAČKA: BIOGENA CZ.
CENA 1,30 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo