PREDÁM

NOVÝ TOVAR SPIRULINA ČOKOLÁDA - 44 g

SPIRULINA ČOKOLÁDA - 44 g
100% TMAVÁ RAW VEGAN SPIRULINA ČOKOLÁDA, KTORÁ CHUTÍ SKVELO.
Spoznajte čokoládu, ktorú si dáte bez výčitiek. Ručne vyrábaná čokoláda bez lepku, sóje a laktózy, obsahujúca iba prírodný kokosový cukor.

Ručné vyrábaná čokoláda jedinečnej chuti bez lepku, sóje, laktózy, konzervantov a umelých farbív s 54% obsahom kvalitného Peruánskeho kakaa v spojení s modro-zelenou riasou Spirulina platensis, obohatená o ďalších 12 superpotravín pre maximálny efekt a skvelú chuť. Jedinečné zloženie čokolády, ktorá vďaka svojmu zloženiu obsahuje množstvo vitamíny, minerálov, bielkoviny, a antioxidantov.

Čo je Spirulina platensis?

Spirulina (Spirulina platensis) – jednobunková modro-zelená riasa s vysokým obsahom bielkovín (až nad 60%). Modro-zelené riasy sa často vyskytujú v tropických alebo subtropických vodách s vysokým obsahom soli, no niektoré druhy rastú aj v sladkovodných jazerách. Táto špirálovitá riasa je bohatým zdrojom hlavne bielkovín, chlorofylu, betakaroténov, vitamínov, minerálov, mastných nenasýtených kyselín. Na rozdiel od ostatných zelených potravín Spirulina taktiež obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín a vzácne fytonutrienty (rastlinné výživné látky) ako napr. fykocyanín a sulfolipidy.

Čo sú superfoods?

Superfoods alebo superpotraviny sú také potraviny, ktoré majú mimoriadny zdraviu prospešný účinok. Zvyčajne ide o potraviny v komplexnej pôvodnej a prírodnej podobe s vysokým obsahom živín ako vitamíny, minerály, antioxidanty, enzýmy a vlákninu. Superpotraviny majú teda vo vysokej miere tie látky, ktoré často v organizme v potrebnej miere chýbajú. Výhodou superpotravín je preto ich komplexný obsah živín, ktorý pôsobí na vitalitu, fyzickú a mentálnu silu, imunitný systém, srdce, pečeň, obličky, svaly, kosti, zuby, nechty a celkovú detoxikáciu organizmus.

Čím je Spirulina
ZNAČKA: NATURMEDIC
PŮVODNÍ CENA 4,50 EUR
SLEVA 1,20 EUR
NOVÁ CENA 3,30 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo