Zuzana Ch. (Baronka666)

mimibazar.sk/baronka666
ID 5802 IČ 46980261
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Košice
-9%

SmartPills Detox - 30 cps.

Nový tovar k prodeji

SmartPills ® Detox je unikátny moderný doplnok stravy, ktorý sa skladá z peliet v kapsuli naplnenej olejom. Pelety obsahujú cholín, kyselinu lipoovú, koenzým Q10 a riboflavín a kapsula je naplnená olejom z pestreca mariánskeho. Tento prípravok je komplexne zameraný na podporu normálnej funkcie pečene a prečistenie organizmu. Olej z pestreca mariánskeho podporuje správne trávenie a funkciu pečene a napomáha k prečisteniu organizmu. Cholín, ktorý patrí medzi vitamíny skupiny B, prispieva k udržaniu prirodzenej činnosti pečene a napomáha k normálnemu metabolizmu lipidov a homocysteínu. Pestrec mariánsky, kyselina alfa lipoová a riboflavín sú silnými antioxidantami, ktoré chránia bunky pred oxidatívnym stresom. Riboflavín prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a podporuje normálny energetický metabolizmus. Riboflavín napomáha k správnej činnosti nervovej sústavy a prispieva k udržaniu prirodzeného stavu slizníc a pokožky.

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula 1x denne. Kapsulu celú prehltnite a zapite dostatočným množstvo tekutiny. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár.

Skladujte:

Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na pravej strane obalu.

Upozornenie:

Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Značka: VITAHARMONY CZ.
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 10,50 EUR
Pôvodná cena: 11,50 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky