AKCIA

NOVÝ TOVAR Fisher Price Rainforest Deluxe hracia deka

  
Fisher Price Rainforest Deluxe hracia deka s hrazdičkou

Magický svet dažďového pralesa s 20timi minútami hudby, zvuky prírody a svetlom. Viac ako desať aktivít a hračiek pre hranie na chrbte, na brušku či mimo deku.

Nová verzia, ktorá obsahuje veľkého hrajúceho a svietiaceho tukana. Ten svetlami a zvuky reaguje na pohyb a možno ho odňať pre hranie mimo deku.

Na zviaratku sa nachádza vypínač (Off / On s nízkou hlasitosťou / Zapnuté s vyššou hlasitosťou) a volič režimu zvukov a svetiel, ktorým možno voliť prehrávanie krátkych zvukov a melódií sa svetelnými efektmi alebo prehrávanie 20 minút hudby sprevádzané svetelnými efektmi.

Na deke sa nachádza mnoho hračiek, ktoré podnecujú zvedavosť a objavovanie a rozvíja zrak, sluch, jemnú a hrubú motoriku.

Okrem tukana obsahuje deka ešte ďalšie zvieracích kamarátov - veľkú mäkkú žirafu s pútkom pre zavesenie ďalších hračiek, plyšovú cinkajúce opičku, chrastícího plyšového levíka, slimáka s hrkajúcimi otáčacím loptičkou a zebru s posuvnými krúžkami.

Deka tiež obsahuje bezpečné detské zrkadielko pre sebaobjavovania, šuštiace list pre rozvoj koordinácie sluchu a hmatu a motýliky, ktoré možno otáčať.

Deka zabaví a rozvíja bábätko mnohými spôsobmi:

1. Rozvíja senzorické schopnosti - veselé melódie, blikajúce svetlo a živé farby a rôzne povrchy stimulujú sluch, zrak i hmat dieťaťa.

2. Rozvíja hrubú motoriku - zavesené hračky na hrazdičke motivujú bábätko, aby sa k nim naťahovalo, čím rozvíja pohybové schopnosti.

3. Podnecuje zvedavosť a objavovanie - svetla a hudba sa spustí na pohyb, keď dieťa ťahá za hračky.

4. Jemná motorika - veľa rôznych aktivít podporuje jemnú motoriku a koordináciu zmyslov dieťaťa.

Deka má mäkké okraje a mnoho farieb. Hračky možno na hrazdičku umiestniť variabilne. Hrazdička a
ZNAČKA: FISHER PRICE
PŮVODNÍ CENA 79,99 EUR
SLEVA 10,00 EUR
NOVÁ CENA 69,99 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo