PREDÁM

NOVÝ TOVAR OK Omega-3 Complete

OK Omega-3 Complete
OK Omega-3 Complete (120ml) je doplnok stravy pre ochranu kardiovaskulárneho systému. Jedná sa o zmes upravených olejov živočíšneho a rastlinného povodu s blahodárnými a revitalizujúcimi účinkami s pridanými rastlinnými sterolmi doplnené ďalšími biologicky aktívnymi látkami s lahodnou príchuťou pomaranča.
A čo pre Vás može urobiť?
OCHRANA SRDCa A CIEV:
OK Omega-3 Complete vďaka vysokému obsahu a čistote omega-3 nenasýtených mastných kyselín a obsahu ďalších unikátnych ingrediencií podporuje funkciu a chraní kardiovaskulárny systém - posiluje a povzbudzuje činnosť srdca, znižuje hladinu cholesterolu, podporuje normálny krvný tlak, priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu krvi.
HARMONIZáCIa POHYBOVÉHO SYSTÉMU:
OK Omega-3 Complete spevní Vašu pohybovú sústavu - pomáha udržovať zdravý stav a podporuje funkciu klbov.
CELKOVÉ POSILNENIE ORGANIZMU, ZLEPŠENIE KVALITY KOŽE:
OK Omega-3 Complete pomože celkovo posilniť fyzickú kondíciu a obranyschopnosť Vášho organizmu, posilní organizmus pri dlhodobej únave a vyčerpaní a harmonizuje nervovú sústavu. Zároveň prispeje k žiadúcej pružnosti a kvalite Vašej kože a k peknému vzhľadu Vašich nechtov i vlasov,stará sa o Vašu pokožku a spomaľuje tvorbu vrások.
DÁVKOVANIE:
Doporučujeme užívať 1 čajovú lyžičku (cca 5ml) 1-3x za deň, najlepšie pri jedle, aby sa zlepšilo vstrebávanie. Podľa posledných poznatkov je najvhodnejšie užívať ho s kvalitnou bielkovinou - najlepšie mliečnou (tučný jogurt, tučný tvaroh). Jeho vstrebávanie je tak najlepšie a dostane sae týmto sposobom najrýchlejšie na miesto svojho posobenia - priamo k bunkám. Pri pravidelnom užívaní 1x denne vystačí balenie 115 ml na 23 dní. Zuzana Chrinová,reg.č. 03-002568, nezávislý distribútor
ZNAČKA: OKG
CENA 39,57 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo