PREDÁM

NOVÝ TOVAR Náhradný cumel na fľašu AVENT classic variabilný

Náhradný cumel  na fľašu AVENT classic variabilný
  
Náhradný cumel na fľašu AVENT classic variabilný prietok 3m+

Cumlík na fľašu AVENTClassic, variabilný prietok - 1 priesek. Mäkký silikónový cumlík.

Prietok cumlíka sa reguluje natočením fľaše v ústach dieťaťa - pootočením značky I, II, III do polohy oproti nošteku bábätka ukazuje aký prietok ste zvolili:
značka I pre pomalý prietok
značka II pre stredný prietok
značka III pre rýchly prietok
Dojčenské fľaše AVENT Classic musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT Classic, ktorý má na základni tesniacu manžetu.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehltnutia vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka Vášho dieťaťa. Práve prehltnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti Vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Neobsahuje BPA

Nezabudnite, že vekové údaje sú iba približné a každé dieťa sa vyvíja inak. Sama zistíte, kedy je Vaše dieťatko pripravené prejsť na rýchlejší prietok, pretože sa pokúša sať mlieko rýchlejšie a môže počas kŕmenia prejaviť únavu alebo sklamanie.
Pre lepšiu orientáciu sú balenia cumlíkov AVENT Classic i Natural farebne rozlíšené podľa jednotlivých veľkostí, čo Vám pomôže nájsť správnu veľkosť prietoku.
Balenie cumlíkov je po 2 kusoch.

Tova
ZNAČKA: AVENT
POŠTOVNÉ A BALNÉ: prevod 2,50€, dobierka 3,50€
CENA 4,60 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo