PREDÁM

NOVÝ TOVAR BIO Škoricový masážny olej

Tento produkt je vhodný na príznaky: celulitída,strie,pre krásu....

Výrobca : TOPVET

Balenie : 200 ml

Záruka : 30 mesiacov


Popis


BIO Škoricový masážny olej professional BIO

Škoricový masážny olej profesional BIO garantuje použitie nosnej zmesi, ktoá neobsahuje ropné ani iné cudzorodé látky.Škoricová silice spôobuje lokálne prehriatie pokožky, rozšírenie ciev, a tým odbúravanie tukov v koži. (A tým napomáha regulovat vlastnosti kožnej tukovej tkáne). Používa sa predovšetkým v miestach výskytu príznakov celulitidy. Po masáži sa doporučuje určené partie tela precvičit, čím znásobíme účinok škoricovej silice, a tým urýchlime odbúravanie tukov..

Pozor: použitá silice vykazuje silný zahrievací efekt !

Návod k použitiu : je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku v miestach výskytu tzv. pomarančovej kože.Olej prakticky nevsakuje, je preto vhodný k dlhotrvajúcej rehabilitačnej , relaxačnej i športovej masáži.Pre dosiahnutie maximálneho účinku doporučujeme problematické partie tela precvičit. Spoločné pôsobenie silic a lahkého precvičenia vedie k likvidácii tukových buniek a vyhladeniu pokožky.

Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Olea Europea Fruit Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Tocopheryl Acetate, Rosmarinus Officinalis Extract

Skladovanie : Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovat na priamom slnku.Chránit pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.

Všeobecné upozornenie: Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.
ZNAČKA: TOPVET
CENA 5,10 EUR
již odpověděli 2 zájemci
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(neztrácejte naději, může se jednat o přeměření nebo dotaz)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo