Zuzana Ch. (Baronka666)

mimibazar.sk/baronka666 ID 5802
Členstvo DIAMANT
  • Overený obchodník
PREDÁM NOVÝ TOVAR

BIO Celustin masážny olej

Nový tovar k prodeji

Tento produkt je vhodný na príznaky: celulitída,strie,pre krásu.....

Výrobca : TOPVET

Balenie : 200 ml

Záruka : 30 mesiacov


Popis


BIO Celustin – zmes proti celulitíde - masážny olej BIO professional

Celustin masážny olej profesional BIO garantuje použitie nosnej zmesi, ktorá neobsahuje ropné ani iné cudzorodé látky.Celustin - masážna olejová kompozícia s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc.Spôsobuje miestne prehriatie a prekrvenie kožnej tkaniny a tým zvyšuje látkovú výmenu a urýchľuje odbúravanie tukových buniek.Aktívne látky zvyšujú elasticitidu a rozpúšťajú drobné jazvičky v podkoží.Pre dosiahnutie max.účinku doporučujeme problematické partie tela precvičiť.Spoločné posobenie silíc a ľahkého precvičenia vedie k likvidácii tukových buniek a vyhladeniu pokožky.Aroma použitých silíc stimuluje ,posobí ako afrodiziakum a upravuje krvný obeh.


Použitie : je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku v miestach výskytu tzv. pomarančovej kože. Olej prakticky nevsakuje, je preto vhodný k dlhotrvajúcej rehabilitačnej , relaxačnej i športovej masáži. Pre dosiahnutie maximálneho účinku doporučujeme problematické partie tela precvičit. Společné pôsobenie silic a ĺahkého precvičenia vedú k likvidácii tukových buniek a vyhladeniu pokožky.


Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Olea Europea Fruit Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Tocopheryl Acetate, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis Extract


Skladovanie : Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovat na priamom slnku.Chr
  • Značka: TOPVET
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 5,10 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom