Zuzana Ch. (Baronka666)

mimibazar.sk/baronka666
ID 5802 IČ 46980261
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Košice

Celustin - masážny olej

Nový tovar k prodeji

Tento produkt je vhodný na príznaky: celulitída,strie,pre krásu.....

Výrobca : TOPVET

Balenie : 200 ml

Záruka : 30 mesiacov


Popis


Celustin – zmess proti celulitíde - masážny olej professional

Celustin - masážna olejová kompozícia s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc.Spôsobuje miestne prehriatie a prekrvenie kožnej tkaniny a tým zvyšuje látkovú výmenu a urýchľuje odbúravanie tukových buniek.Aktívne látky zvyšujú elasticitidu a rozpúšťajú drobné jazvičky v podkoží.Pre dosiahnutie max.účinku doporučujeme problematické partie tela precvičiť.Spoločné posobenie silíc a ľahkého precvičenia vedie k likvidácii tukových buniek a vyhladeniu pokožky.Aroma použitých silíc stimuluje ,posobí ako afrodiziakum a upravuje krvný obeh.


Použitie : je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku v miestach výskytu tzv. pomarančovej kože. Olej prakticky nevsakuje, je preto vhodný k dlhotrvajúcej rehabilitačnej , relaxačnej i športovej masáži. Pre dosiahnutie maximálneho účinku doporučujeme problematické partie tela precvičit. Společné pôsobenie silic a ĺahkého precvičenia vedú k likvidácii tukových buniek a vyhladeniu pokožky.


Ingredients(INCI): Paraffinum Liquidum, Juniperus Communis Fruit Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Fruit Oil, Tocopheryl Acetate


Skladovanie : Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovat na priamom slnku.Chránit pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.


Všeobecné upozornenie: Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Pozor !!! P
  • Značka: TOPVET
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 4,10 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky