PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Poprad

Zoštíhľujúce Body Expres 0517

Nový tovar k prodeji

Body Express

zoštíhľujúce , modelujúce pás, boky, brucho.

Už Vás nezaskočí neočakávaná rodinná oslava, alebo firemná akcia , pretože máte Body Expres. Body expres skutočne vyhladzuje všetky nedokonalosti postavy a všetky modely odložené v skrini znovu začnú na Tebe vypadať oslňujúco. To je najrýchlejšie riešenie problému s malými šatami . Vezmite si tie , na ktoré máte chuť.

Teraz sa mihnutím oka môžete tešiť tvarovaným bokom , štíhlemu pásu a ploskému brušku. Body Express skutočne ukrýva niekoľko zbytočných kilogramov a dodá Vám 100% elegancie a ženskosti.

Body Express je vyrobené z vysokokvalitného materiálu zloženého z polyamidu a elastanu , ktorý zabezpečuje odolnosť , a eleganciu.
Výhody Body Expres

1) ) Body Expres je projektované tak , aby pokrýval boky. Vďaka tomu zabraňuje vzniku neestetických faldíkov , ktoré vznikajú korekciou pásu a brucha bez korekcie bokov. Body zoštíhľuje pás , brucho a zároveň aj boky .

2) Body Express je ideálnym riešením aj pre ženy po pôrode a počas diéty.

3) SYSTÉM X križovania ramenných pásov, je inovatívnym riešením , ktoré nielen koriguje postavu , ale tiež zabraňuje hrbeniu sa.4) Štruktúra materiálu pripomína „plást medu“ . Vďaka mikrosietke pokožka voľné dýcha a zároveň ma mikromasážny účinok. Takýto efekt eliminuje celulitídu a napomáha chudnutiu.

5) Zapínanie v rozkroku umožní pohodlné nosenie a bezproblémové použitie toalety a trojstupňová regulácia zapnutia zabezpečí komfort v každej situácii.

6)Vymeniteľné ramienka s reguláciou dĺžky.

7) PÁS PUSH - UP, jemne a diskrétne dvíha polovičky zadku a dáva im sexi vzhľad.
  • Rozmery: Rozmer Obvod bokov [ cm ] Obvod pása S/M 85-95 65-75 L/XL 95-105 75-85 XXL/XXXL 105
  • Značka: ORIROSE FASHION
  • Poštovné a balné: 2,50 EUR
  • Už odpovedali 2 záujemcovia
cena: 29,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom