Janka Ch. (Janka Ch.)

mimibazar.sk/jankach ID 188676
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Dolný Kubín

Supersonic Tajfún

Nový tovar k prodeji

IHNEĎ K DISPOZÍCII!!!!! Nasekajte cibuľu, cesnak, bylinky, zeleninu, ovocie, ušľahajte šľahačku či sneh, urobte si džúsy, smoothie, omáčky či krémy s novým výrobkom Tajfún za niekoľko minút.
Je ideálny tiež na prípravu zdravých nápojov, majonéz, detských svačiniek, ale tiež na rôzne omáčky a krémy. Má originálny mechanizmus, ktorý zabezpečí ľahké a rýchle nasekanie bez námahy. Stačí niekoľko krát zaťahať za uško a pomocou ťahu povrázku sa držiak s 3 neuveriteľne ostrými nožmi začne otáčať. Silou akou za povrázok ťaháte a počet opakovania ovplyvní ako jemne budú ingrediencie nasekané.
Nádoba Tajfúnu je priehľadná, aby bolo jednoduché kontrolovať pripravované suroviny pri každom kroku.
Odmerka do 600 ml umožňuje sledovať množstvo surovín pri príprave.
Čiara okolo celej nádoby – 400 ml – ukazuje maximálne množstvo tekutín v nádobe. Výška nádoby zabraňuje vytekaniu surovín pri používaní. navyše je zabezpečená úžasná stabilita vďaka proti-sklzovej spodnej strane.
Tajfún tak skrýva všetky úžasné vlastnosti Tornáda, ale má väčší objem objem pre prípravu väčšieho množstva surovín a metličku navyše. Metlička bola vytvorená pre hladšie jedlá, aby svojím špecifickým tvarom umožnila, aby sa vzduch dostal do jedla pri otáčaní pre zrýchlenie výroby receptu.
Tajfún podporuje zdravú výživu v rodine. Vôbec nepotrebuje veľa miesta na uskladnenie, pretože sa všetky časti vojdú do Tajfúnu.
Objem:730ml
POZOR CENOVA BOMBOVA AKCIA!!! POPONAHLAJTE SA NEROZHODUJTE SA DLHO TERAZ JE VYNIMOCNA CENA NAOZAJ :-) A LEN DO VYPREDANIA ZASOB!!!!!
  • Značka: TUPPERWARE
  • Poštovné a balné: podľa taríf slovenskej pošty EUR
  • Už odpovedalo 43 záujemcov
cena: 31,89 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom