PREDÁM

NOVÝ TOVAR OK BETA + OK GAMA

OK BETA + OK GAMA
OK Beta+ (150g), doplnok stravy pre podporu kĺbov -zmes k príprave nápoja s blahodárnymi účinkami vyrobená zo starostlivo vybraných ingrediencií tej najvyššej kvality.

Čo pre Vás môže urobiť?
PODPORA REGENERÁCIE, VÝŽIVY A OCHRANY KĹBOV
ZPEVNENIE KOSTÍ:

OK Beta+ je zdrojom organicky viazaného vápniku (Ca). Vďaka svojej unikátnej väzbe má najvyššiu vstrebateľnosť! OK Beta+ hrá pozitívnu úlohu nielen v zpevňovaní kostí, ale zároveň taktiež v udržovaní acidobázickej rovnováhy a účasti na svalovej kontrakcii, vrátane srdcovej činnosti. Okrem iného taktiež zabraňuje tvorbe obličkových kameňov.

OBMEDZENIE NADMERNEJ KYSLOSTI ORGANIZMU:OK Gama+ je doplnok stravy -zmes upravených olejov živočíšneho a rastlinného pôvodu s blahodárnymi a revitalizujúcimi účinkami určený k harmonizácii cievneho a pohybového systému. OK Gama+ svojím jedinečným pôsobením zvyšuje účinnosť výrobku OK Beta+. Unikátne a vysoko čisté ingrediencie zaručujp premium kvalitu a zároveň Vašu spokojnosť s výrobkom OK Gama+.
Čo pre Vás môže urobiť:
PODPORA A POSILNENIE SYSTÉMU SRDCA A CIEV
ZPEVNENIE POHYBOVEJ SÚSTAVY:

Obzlášť starostlivo vyvážené zloženie výrobku OK Gama+ stimuluje regeneráciu chrupavky, obmedzuje zápalové stavy v kĺboch a redukuje aktivitu enzýmov degradujúcich chrupavku. Naviac taktiež zvýši hladinu vápniku (Ca) vo Vašom tele a stimuluje jeho ukladanie do kostí, čo vedie k zvýšeniu ich pevnosti. Aktivuje enzými riadiace regeneráciu chrupavky a stimuluje tvorbu kolagénu. OK Gama+ svojim jedinečným pôsobením veľmi významne zvýši účinnosť výrobku OK Beta+.


KOŽA, NECHTY, VLASY:

OK Gama+ prispeje k žiadúcej pružnosti a kvalite Vašej kože a zároveň k peknému vzhľadu kože, nechtov i vlasov.Zuzana Chrinová,reg.č. 03-002568, nezávislý distribútor

Materiál pre túto str
ZNAČKA: OKG
CENA 77,86 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo