Na výlete v Nesebare
S maminou
FOTKU MÔŽU KOMENTOVAT LEN REGISTROVANÍ UŽIVATELIA
Celkem 4 komentáre
Mária T. (MT Decor) ID 41811, mimibazar.sk/MTDecor (13.6.2008, 0:05)
aj mi ideme do Nesebaru, hotel Krim s nasimi dcerkami, po prvy krát. ak ste tam boli dajte vediet ako ste boli spokojny, dakujem
dievcata vzdy vymodnene,tak ako sa patri a toho roku idete kam?
Maja Tamarka a Anetka (child2)

ODPOVEDAŤ
Andrea Mátušová (SaS) ID 6863, mimibazar.sk/anjel (13.6.2008, 9:59)
Ahoj,no my sme vlastne bývali niekolko zástavok autobusom od NESEBARU ale neboli sme velmi spokojní :'( :'(.Samotné mestečko je nádherné ale teda nie som lakomica ale bolo tam velmi draho-myslím tam kde sme boli ubytovaní-Slnečné pobrežie.Tak nechcem kazit radost.Babulky však boli spokojné a to je hlavné,dúfam,že sa budete mat fajn,Andrea. (F)

ODPOVEDAŤ
Mária T. (MT Decor) ID 41811, mimibazar.sk/MTDecor (28.6.2008, 1:42)
:-$
AHOJ my ideme do Nesbaru- Ravda, dufam ze to bude ok po vsetkych strankach, je to nasa prva dovolenka tak dufam ze sa nesklameme, zatial kazdy vravel ze cenovo je to taam tak ako tu tak som naozaj zvedava, ideme teraz 13.7 tak potom dam vediet ako sa nam to pacilo.pekne (child1) (plaz) (leto) (dance)
(hello)

ODPOVEDAŤ
Andrea Mátušová (SaS) ID 6863, mimibazar.sk/anjel (28.6.2008, 8:48)
Ahoj,tak som rasa,že vám dovolenka vyšla-my sme boli na Slnečnom pobreží a tam to nebolo kto vie čo,aj pani ktorá bola v Bulharsku už asi 4x vravela,že tu bolo najdrahšie.Samotný Nesebar bol v pohode a tých 6-7-zstavok odtial kde sme boli my tak to boli ceny raz tolko :-)))).Ale ved nakoniec to je jedno,hlavne,že boli dievčatká pri mori a máme aj určite aj vela pekných spomienok.Andrea. (hello) (hello) (hello)

ODPOVEDAŤ