Adriana Polerecká (bosorka Adriana) ID 13935 mimibazar.sk/bosorkaadriana
PREDÁM
Vonné tyčinky ALOE/KONOPA/PAČULI/PEPPERMINT
Príjemná vôňa, šíriaca sa bytom či kanceláriou Vám pomôže zrelaxovať a nájsť nové sily aj vtedy, keď si myslíte, že ste v koncoch.
ALOE : Svieža vôňa povzbudí myseľ, vyrovná Jing a Jang, zvyšuje imunitnú aktivitu organizmu.Pomôžu očistiť a harmonizovať priestor.
KONOPA:Pre netradičné prevoňanie Vašej izby. .Indické tyčinky s vôňou konope Vám pomôžu sa uvoľniť a relaxovať po náročnom dni. Príjemná svieža horko-kôrová vôňa pripomínajúca horký pomaranč
PAČULI: Pre ľudí, ktorí milujú orientálne vône je ako stvorená táto ... Pomáha harmonizovať priestor i myseľ. Vôňa kvetu pačuli je veľmi intenzívna, ale môže byť opísaná ako zemitá, bohatá, sladká, drevnatá a pikantná.Môže pomôcť s vyrovnávaním sa so stresom a úzkosťou a závislosťami.
PEPPERMINT: Svieža vôňa peppermintu padne dobre v horúčavách i horúčkach ... aktivizuje obranný imunitný systém, pomáha zvládať vysoké rozdiely teplôt (vonkajších i vnútorných), povzbudí myseľ a pomôže nájsť riešenia vtedy, keď sme v "slepej uličke". Používa sa aj na očistenie a zaktivizovanie priestoru a rozhýbanie čchi (dobrej životnej energie).
Stačí tyčinku zapáliť, sfúknuť a umiestniť do stojanu. Tyčinka bude pomaly uvoľňovať príjemnú vôňu. Vyberte si podľa svojej chuti.... cena je za 1balenie...
ZNAČKA: INDIA
VEĽKOSŤ: L
POŠTOVNÉ: 1.15 obyč alebo 2.10 doporučene
CENA 1,79 EUR
ZOBRAZIŤ PODMIENKY PREDAJA
(upozornit administrátory na porušení pravidel inzerce)
Inzerent přijímá objednávky pouze od registrovaných uživatelů Mimibazaru
(pokud chcete nakupovat, musíte se zaregistrovat nebo přihlásit)
Login Heslo