Odpovedať na inzerát

Použitý tovar k prodeji

Dvojdielny svetlo zelený kostým (v pastelovej farbe) z moderného kára je vhodný ako do práce, tak i na sviatok (či napr.do kostola) Materiál je klasická jarná kostýmovka, to znamená, že ho môžete nosiť takmer 10mesiacov v kuse (v chladnejších letných dňoch rovnako ako počas nie veľmi treskúcej zimy). Či si pod sako oblečiete tričko, blúzku, alebo len spodnú bielizeň, je na Vás ... Do kostýmu sa hodí biela, sivá, zelená všetkých odtieňov, modrá , čierna, ale napr. aj červená ...
Je zaujímavý svojim strihom s kladenou látkou tak, aby zvýraznil ženské krivky, zakryl prípadné nedostatky, bol štýlový a predsa "triezvy". Keďže som pracovala ako asistentka GR medzinárodnej spoločnosti, môj šatník musel spĺňať dosť prísne kritériá.
Pravdou však je, že som"vyrástla" - nie však do výšky a nemá zmysel spoliehať sa, že v krátkom čase pôjdem s váhou natoľko dole, aby som sa v ňom cítila pohodlne. A tak napriek jeho počiatočnej cene (skoro 2.500,-Sk) ho môžete mať ZA BABKU !!!
Môžete ho prať doma v práčke na jemnom programe s príslušným pracím prostriedkom
  • Rozmery: klasický podšitý: Sako+sukňa úzka, no spodná časť moderne strihnutá do šikma.Šírka v páse 2x37, dĺžka 80 (rovná časť z toho 46). Sako dlhé 66cm a rukáv 63cm, šírka pod pazuchami 2x44
  • Veľkosť: 42
  • Značka: KRAJČÍRSKY SALóN
  • Poštovné a balné: podľa dohody a taríf SLP EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 7,49 EUR

Inzerent prijíma objednávky iba od registrovaných užívateľov Mimibazaru (ak chcete nakupovať, musíte sa zaregistrovať alebo prihlásiť)