Adriana Polerecká (bosorka Adriana) ID 13935 mimibazar.sk/bosorkaadriana
PREDÁM
PALMOVÝ CUKOR-100% náhrada bieleho jedu :-D
Ekologicky cukor s medovou príchuťou je získaný zahusťovaním sladkej miazgy z palmy olejnatej.Cukor je nerafinovaný=nebielený.Má nízky glykemický index 41 (hladina cukru sa na rozdiel od bieleho a ovocného cukru zvyšuje len pozvoľna a nezaťažuje tak pankreas).
Vhodný je pre deti,(v niektorých krajinách sa dáva novorodencom a deťom na podporu vývoja a rastu),má lahodnú medovú chuť a nespôsobuje hyperaktivitu ako nezdravý biely cukor.Je vhodný pre diabetikov,nemá horkú príchuť ako stévia a nespôsobuje výkyvy hladín krvného cukru a hypoglykémiu. Ľudom trpiacim cukrovkou sa odporúča viac kokosový cukor s nižším glykemickým indexom.Palmový cukor je zásaditý.Obsahuje od prírody 24 rôznych látok, napr. Vitamín B12, minerály a aminokyseliny.Použitie na sladenie nápojov, koktailov,čajov,jedál,vločiek,zmrzlín,pudingov,na varenie,pečenie.Jeho sladivosť je 86% bieleho cukru,v receptoch je možné nahradiť biely cukor v pomere 1: 1,5.Bez farbív a konzervantov.Kúpou tohto produktu podporujete nadáciu Masarang,ktorá bojuje proti výrubu pralesa,prirodzeného prostredia ohrozených orangutanov.
ROZMERY: 500g balenie Vám pomôže aj na Odkysleni organizmu,bez výkyvov glykemického indexu,odstráni bolesti hlavy,normalizuje cukor v krvi,postupne uvoľňuje energiu,podpora trávenia+stolice,čistí dýchacie cesty,podporí krvotvorbu,...
ZNAČKA: ARENGA
VEĽKOSŤ: M
POŠTOVNÉ: 0.95obyč alebo 1.95doporučene
CENA 4,99 EUR
ZOBRAZIŤ PODMIENKY PREDAJA
(upozornit administrátory na porušení pravidel inzerce)
Inzerent přijímá objednávky pouze od registrovaných uživatelů Mimibazaru
(pokud chcete nakupovat, musíte se zaregistrovat nebo přihlásit)
Login Heslo