Odpovedať na inzerát

Nový tovar k prodeji

Trápia Vás suché či popraskané päty?škaredá drsná pokožka? sú miesta,ktoré potrebujeme "opraviť" no nevieme ako.Aj teraz pomôže príroda pomocou vulkanickej pemzy.Stačí namočiť a v kúpeli či saune ľahkým šúchaním postihnutých miest sa zbavíme toho,čo nám vadí a prekáža...ide leto,čas bosých nôh,odhalených ramien či lakťov (navyše,ak vás trápi seborea či psoriáza,viete aké nepríjemné je mať fľaky zhrubnutej kože kdekoľvek na tele,prečo si toto obdobie neužijete) ... Mimo kože tiež odstraňuje nečistoty, farbu a atrament. Pre správne použitie je najlepšie si pripraviť vodný kúpeľ so soľou, ktorá stvrdnutú kožu zmäkčí.Navlhčenú pemzou potom pohodlne odstránite stvrdnutú kožu. Nakoniec sa koža opláchne a natrie krémom alebo balzamom.Kameň zo sopečnej lávy nikdy nestratí svoju účinnosť ani tvar.Vhodné aj ako darček :-D
  • Rozmery: rozmery cca 4,8 x 9,8 x 2 cm;Vyobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti,ale ide o hnedé a čevennohnedé odtiene prírodnej eko pemzy (nedofarbované,nebielené,neupravované chemicky!)
  • Veľkosť: L
  • Značka: EKO,BIO PRÍRODA
  • Poštovné a balné: podľa taríf Slovenskej Pošty EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 4,99 EUR

Inzerent prijíma objednávky iba od registrovaných užívateľov Mimibazaru (ak chcete nakupovať, musíte sa zaregistrovať alebo prihlásiť)