Eva B. (evicaevica) ID 170744 mimibazar.sk/evicaevica
PREDÁM
Dámske termospodky OPT4007 S, M, L
Dámske spodky z profesionálneho radu termoaktívnej bielizne vyrobené bezšvíkovou dvojvrstvovou technológiou z inovatívneho antibakteriálneho vlákna PROLEN SILTEX. Termospodky rýchlo odvádzajú vlhkosť od pokožky, udržujú si pôvodný tvar a sú vhodné na celoročné používanie.
Materiál termospodkov: 62% polyamid + 34% polypropylén + 4% elastan/LYCRA/

Farba: čierna / červená
Veľkosti: S, M, L

Vnútorná vrstva bielizne vyrobená z multivlákennej polypropylénovej priadze PROLEN SILTEX modifikovanej iónmi striebra rýchle a účinne odvádza vlhkosť do vonkajšej vrstvy, takže pokožka zostáva v suchu. Ióny striebra sú prírodné antimikrobiálne činidlo, ktoré výrazne inhibuje rast baktérií na povrchu kože a tým obmedzuje vznik nepríjemných zápachov. Zavedenie iónov striebra hlboko do jadra vlákna zabezpečuje, že aj napriek opakovaným praniam zostávajú trvale v materiáli bez straty svojich vlastností.

Primárnou funkciou vonkajšej vrstvy je prijímanie a rýchle odvádzanie vlhkosti z vnútornej vrstvy. Stabilizované polyamidové mikrovlákno, z ktorého je vyrobená, zaisťuje pôvodný tvar a vzhľad aj pri dlhodobom používaní. Výrobok má celoročné využitie s funkčnosťou pri extrémnej aj nízkej fyzickej aktivite. Má zóny so zvýšenou ventiláciu a odvodom vlhkosti. Navyše vďaka použitiu vlákien Lycra ® sa vždy dokonale prispôsobí vášmu telu.
ZNAČKA: TERVEL
VEĽKOSŤ: L
CENA 19,29 EUR
ZOBRAZIŤ PODMIENKY PREDAJA
(upozornit administrátory na porušení pravidel inzerce)
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
INZERENT PROVÁDÍ POUZE VLASTNÍ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo