Jana K. (JameeShop) ID 215477 mimibazar.sk/jameeshop
ODKAZ
Registrujte sa - nakupujte so zľavou - zarábajte!
Novinka na Slovenskom trhu, využite svoju šancu a registrujte sa úplne zdarma a bez záväzkov ešte dnes!

Liečivá kozmetika, potravinové doplnky, bylinné vložky a čistiace prostriedky pre ekologickú domácnosť za naozaj skvelé ceny!

O spoločnosti:
Spoločnosť TianDe vyrába liečivú kozmetiku, tzv. kozmeceutiku a potravinové doplnky obsahujúce vyššie percento prírodných zložiek, s využitím najnovších technológií a rešpektovaním originálnych tibetských, čínskych a altajských receptúr. Pri výrobe sú používané len vysoko kvalitné suroviny, rastliny pestované v ekologicky čistých oblastiach Tibetu a Číny a ich zber prebieha podľa lunárneho kalendára vyškolenými odborníkmi.
Kozmetika tianDe má vysoko regeneračné vlastnosti, jej účinné aktívne látky pôsobia na pokožku s tzv. transdermálnym efektom, čiže preniká svojimi aktívnymi časticami až do najhlbších vrstiev pokožky a pôsobí až na úrovni buniek. Produkty sú vyrábané najmodernejšími technológiami, napr. nanotechnológiou s využívaním prírodných zdrojov antioxidantov.
Vďaka vysokému percentuálnemu obsahu prírodných zložiek sa produkcia tianDe líši vysokou účinnosťou a jemným pôsobením na organizmus. Harmonizuje ľudský organizmus ako zvnútra, tak aj zvonku.
Pri výrobe produktov firmy TianDe sa využívajú len vysoko kvalitné suroviny - rastliny, ktoré sú pestované v prírodných podmienkach, v ekologicky čistých oblastiach Číny a Tibetu, a sú vyberané špeciálne vyškolenými ľuďmi v určitých obdobiach podľa lunárneho kalendára. Aj voda používaná v kozmetike, sa získava z minerálnych prameňov a hlbokého mora.
Každý výrobok TianDe má vo svojom zložení len vzácne prírodné ingrediencie z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos, laminaria ...), éterické oleje (z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí ...), unikátne zložky živočíšneho p
ROZMERY: Ponuka produktov, zľavy a akcie u mňa v albume.... V prípade záujmu o viac informácií, zaslanie katalógu, alebo registráciu ma neváhajte kontaktovať!
ZNAČKA: TIANDE
ZOBRAZIŤ PODMIENKY PREDAJA
(upozornit administrátory na porušení pravidel inzerce)
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo