Odpovedať na inzerát

Nový tovar k prodeji

Bolievajú Vás chodidlá?Stojíte či chodíte po celý deň?Alebo športujete? Tak či onak,naše nohy nás nosia po celý život a preto si zaslúžia všetko pohodlie.Aby sme sa vyhli HALUXOM (vybočeným palcom),plochým nohám či pätným ostrohám ...Tieto vložky si môžete pohodlne vložiť prakticky do každých uzatvorených topánok.Sú z mäkkého penového materiálu,ktorý odľahčí váš krok.Dĺžku či šírku vložky si prispôsobíte ľahko:odstrihnutím podľa zozadu naznačenej veľkosti,tvaru nohy či topánky...K dispozícii je farba ako na prvom obrázku (farebné sú momentálne len pre zvýraznenie vankúšikov,ktoré vložky majú,aby ste videli,ktoré miesta na nohe vám pomôžu odľahčiť) :-D. Vložky sa dajú čistiť bežnými hygienickými prostriedkami.
KUK aj na ostatné moje aukcie či na MMB,za jedno poštovné 0.85obyčko či 1.65doporučene sa Vám to určite oplatí! Ide o NOVÝ tovar,vhodný aj ako darček
  • Rozmery: Dĺžka: 22,5 - 26,5 cm (možné upraviť nožnicami) / Hrúbka 0,9 cm Obsah balenia: 1 pár
  • Poštovné a balné: 1.15 obyčko alebo 2.50 doporučene EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 9,99 EUR

Inzerent prijíma objednávky iba od registrovaných užívateľov Mimibazaru (ak chcete nakupovať, musíte sa zaregistrovať alebo prihlásiť)