Odpovedať na inzerát

Nový tovar k prodeji

Unikátny prírodný prípravok proti Helicobakteru, pri bolestiach žalúdka, pomáha obnoviť bakteriálnu rovnováhu a potlačiť baktérie nahlodávajúce sliznicu žalúdka. Obvykle 20 min. po požití 4 tabliet dochádza k zániku bolestí. Pozoruhodné skúsenosti - až u 80% užívajúcich došlo k obnoveniu rovnováhy, zániku bolesti aj napriek niekoľkonásobnej neúspešnej liečbe žalúdka antibiotikami
Saponíny obsiahnuté v aloe vera pôsobia ako prírodný čistiaci prostriedok. Lipázy a proteázy (enzýmy nachádzajúce sa v aloe vera) pomáhajú rozkladať potravu a podporujú trávenie. Aloe vera má adaptogénne vlastnosti - to znamená, že každý človek z nej využíva len tie látky, ktoré potrebuje. Preto sa jej účinky líšia od osoby k osobe.
Podľa štúdií je aloe vera účinná v prevencii vzniku obličkových kameňov a v zmenšovaní už existujúcich obličkových kameňov. Antrachinóny spomaľujú tvorenie močových vápenatých kryštálov, ktoré prispievajú k rastu obličkových kameňov.
Podľa najnovších vedeckých objavov, aloe vera obsahuje polysacharid lektín, ktorý preniká do vnútra nádorových buniek. Aktivizuje “zabíjačské” T-bunky a biele krvinky k selektívnej deštrukcii buniek s obsahom lektínu.
Sladovka hladkoplodá : podporuje a obnovuje tráviaci proces, má tiež priaznivé účinky na lymfatický systém a hrubé črevo, čím pomáha pri prečisťovaní organizmu.pri pálení záhy, podráždení žalúdka, vredoch žalúdka a dvanástorníka.
Quercetín : je bioflavonoid s významným protizápalovým účinkom, priamo blokuje počiatočné zápalové procesy napr. tvorbu a uvoľňovanie histamímínu a iných mediátorov zápalových a alergických procesov.
Spôsob užívania: 2 - 4 tablety 2 x denne
Zloženie v 1 tablete:
sladovka hladkoplodá 430 mg
aloe Vera 100 mg
quercetín 40mg
  • Rozmery: 100 tbl
  • Už odpovedali 2 záujemcovia
cena: 13,50 EUR

* Takto označené polia sú povinné
Vec nie je možné okamžite rezervovať, už o ňu prejavil záujem iný záujemca
*