. .. .. .. .. .. .. .
. . . .

Detská párty - RECEPT 11047

NÁZOV
VŠETKY RECEPTY
DETSKÉ ŠPECIALITY
POLIEVKY
KURACIE MÄSO A HYDINA
HOVÄDZIE MÄSO
BRAVČOVÉ MÄSO
MLETÉ MÄSO
RYBY A DARY MORA
ZVERINA
BEZMÄSITÉ JEDLÁ
ŠALÁTY, ZÁLIEVKY
RYŽA A CESTOVINY
PIZZA
SLADKÉ JEDLÁ
MÚČNIKY, POHÁRE
CUKROVINKY
OVOCIE
ZAVÁRANINY
CHUŤOVKY
NÁTIERKY
NÁPOJE, DRINKY
KRÁLIČIE MÄSO
BEZLEPKOVÁ DIETA
STRUKOVINY
HUBY
OMÁČKY
ZELENINOVÉ JEDLÁ
DOMÁCA MEDICÍNA
DIETY
VIANOČNÉ CUKROVINKY
SÚŤAŽ
DOMÁCE PEKÁRNE
GRILOVANIE
TORTY
ČO DOM DAL
DIA RECEPTY
PREDJEDLÁ
PARNÝ HRNIEC
BEZLAKTÓZOVÉ JEDLÁ

DETSKÉ ŠPECIALITY

ID 18244 | zobrazit další recepty

ULOŽIT RECEPT | VYTISKNOUT RECEPT | (recept si oblúbilo 19 návštěvníkov)


Detská párty


[ recept č. 11047 zo dňa  ]

Detská párty

POTREBNÉ PRÍSADY

Naša dcéra dospela do veku, keď chcela osláviť svoje meniny s kamarátkami a tak som jej doma pripravila detskú párty s výzdobou a detským menu. Veľmi rada mi pritom asistovala a aj keď sme to všetko chystali na rýchlo, myslím, že sme prekvapili návštevníčky zaujímavými nápadmi.

POSTUP PRÍPRAVY

obrazový

OBRÁZKOVÝ POSTUP S VEĽKÝMI OBRÁZKAMI

Banánovo-piškótové jednohubky Deti potešíte tými najjednoduchšími receptami, nevedia ešte oceniť to, že strávite 2 hodiny nad vymýšľaním nejakého pokrmu. Majú radi malé sústa, ktoré dajú na jeden raz do úst. A tak sme spravili banánovo-piškótové pochúťky. Nakrájala som na kolieska banán. Potom ich dcéra spájala s dvoma piškótami a prepichla to celé našimi vlajočkami. Potom som vo vodnom kúpeli rozpustila horkú čokoládu a dcéra jednohubky v čokoláde máčala. Nakoniec na každý banánik naaranžovala ozdobné cukrové kvietočky.
Lentilkové košíčky Ako milú dekoráciu stola sme spravili lentilkové košíčky. Ktoré dieťa chce, môže si len tak zobnúť. Kúpila som na to 3 krabičky lentiliek a farebné mini košíčky na šuhajdy. Do každého košíčka sme dali asi 5 lentiliek a dekorácia bola hotová.
Strapatý chochol do šľahačkových pohárov V reštauráciách vám niekedy naservírujú šľahačkové poháre s lesklými metličkami v pohároch. My sme si spravili doma z hodvábneho papiera niečo podobné. Ako sme to dokázali? Z dvoch farieb hodvábneho papiera sme si vystrihli obdĺžniky rozmerov 12 x 15cm. Prehneme dlhšou stranou cez seba, ale neprehýňame. Prelepíme lepidlom, aby sa nám neotváral.
Zhotovíme zárezy šírky 0,5 cm, necháme asi 1cm od prelepenej časti neprestrihnuté. Rovnako si pripravíme chochol aj z druhej farby. Tiež ich nenastrihnutou časťou zlepíme dokopy. Navinieme na silnejšiu špajdlu a zafixujeme lepidlom.
Zmrzlinové poháre Keďže je leto a vonku je horúco, pripravili sme kamarátom zmrzlinové poháre. Na spodok pohára som dala zavárané mandarínky a jahody, pridala som zmrzlinovú tortu (čokoládovú a jahodovú), nastriekala som na vrch šľahačku v spreji a ozdobila som to drobnými guličkovými cukríkmi. Ako čerešnička na torte boli naše farebné chocholčeky.
Očká pre deti Ako som už vyššie spomenula, deti majú radi jedlá do ruky, také akurát pod jeden zub. A tak sme spravili očká z rožkov, ale by to deťom chutilo aj na oko, trošku sme sa s nimi pohrali. Najprv sme si nakrájali rožky na kolieska. Každý som natrela maslom. Potom sme pomocou ozdobných vykrajovátok vykrojili zo šunky aj z tvrdého syra kolieska. (Na syr som použila o číslo menšie vykrajovátko). Na natreté koliesko masla sme dali najprv šunku, potom syr, na to sme dali kúsoček kápie a dozdobili sme to konzervovanou kukuricou.


OBRÁZKOVÝ POSTUP S VEĽKÝMI OBRÁZKAMI
<< Dort - pivo | Detská párty | Torta 60-ka >>
RECEPTY MOHOU KOMENTOVAT POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ
Miroslava B. (mimuš24) ID 107811 (12.1.2010, 13:17)
Veľmi pekné a milé. (Y)
ODPOVEDAŤ
Jana S. (jajas) ID 2470 (12.1.2010, 13:15)
jéééj, supeeer, ste šikulky (Y) (Y)

Vďaka za inšpiráciu (L) (L) (L)

Letím (witch) nakupovať, už sa teším na oslavu |:o) (^) (G)
ODPOVEDAŤ
Miinka K. (miinka) ID 45774, mimibazar.sk/miinka (2.3.2009, 15:22)
(Y) (Y) (Y) krásne, farebné a lákavé pre detičky! (clamp) (clamp) (clamp)
ODPOVEDAŤ
Marianna S. (Marijanna) ID 49716 (11.2.2009, 20:11)
mne sa to velmi pači možme prist druhy krat aj my ak chcete ;-) ;-) ;-) ;-) (hello) (hello) (hello) (hello) (hello) (clamp)
ODPOVEDAŤ
Mária S. (slobodka) ID 81076 (11.2.2009, 19:57)
skvelé!Dík za inšpiráciu! (clamp)
ODPOVEDAŤ
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Kontakt | Nájdete nás na Facebooku