.

OBJEDNAŤ BANNER 468x60
PODMÍNKY PRODEJE
♡ Milé zákazníčky, moje verné, aj tie nové ♡

Vítam vás v mojom bazáriku na serveri MMB a ďakujem vopred za prejavený záujem o ponúkaný tovar.

Skôr, ako sa rozhodnete u mňa nakupovať, prečítaním sa oboznámte s podmienkami predaja.

Základné informácie o velkostiach a dodacej lehote sú uvedené pri každom inzeráte, ak však potrebujete vedieť obšírnejšie informácie týkajúce sa napríklad vnútornej dlžky konkrétnej velkosti pri topánkach, materiálového zloženia a podobne, kontaktujte ma, kľudne sa pýtajte všetko čo potrebujete vedieť, s radosťou pomôžem, poradím ak budem aj zo skúsenosti vedieť.

Čo sa týka platby, pred objednaním požadujem na účet zálohu vo výške 50 % z ceny tovaru, zvyšok sumy doplatíte pri prevzatí. Na dobierku posielam iba tovar, ktorý mám pripravený ihneď k odoslaniu a to iba registrovaným užívateľom MMB.
Tovar ponúkam tiež s možnosťou objednania na splátky v prípade, že sa jedná o vyššiu sumu. Je to všetko iba vec dohody medzi nami. Túto možnosť ponúkam hlavne mojim zákazníčkam, ktoré u mňa už nakupovali a obchod prebehol bez problémov.
Väčšina tovaru, ktorý pre vás sprostredkovávam, je na zakázku a objednávaný výlučne a priamo pre vás, preto vrátenie bez udania dôvodu u mňa nie je možné. V prípade, že tovar príde napríklad poškodený reklamácie samozrejme prijímam, v takejto situácii sa dohodneme na ďalšom postupe, ktorý bude pre vás vyhovujúci.

Výška poštovného je počítaná podľa taríf slovenskej pošty a balíky štandartne posielam doporučene prvou triedou. Ak uprednostňujete iný spôsob dodania, informujte ma o tom pred odoslaním. Balíky posielam okrem Slovenska kamkoľvek potrebujete. Približnú výšku poštovného si viete vypočítať na stránske SP.

Komunikácia medzi nami je veľmi dôležitá, preto prosím uvádzajte správnu mailovú adresu, na ktorej vás zastihnem alebo telefonický kontakt, aby sme vedeli byť v prípade potreby spolu v spojení. Všetky vaše osobné údaje slúžia výhradne na kounikáciu medzi nami a nebudú poskytnuté z mojej strany žiadnym ďalším osobám.

Vašim nákupom súhlasíte s mojimi podmienkami predaja. Ak ich neakceptujete, neklikajte prosím na tovar.

Ak ste v mojich albumoch nenašli vaše vysnívané topánky, oblečenie, kabelku, atď, ktoré už dlho hľadáte a nedarí sa vám, pošlite mi foto, možno sa nám to spolu podarí :)

Ďakujem za prečítanie a prajem príjemné nakupovanie.

♡ Nikol ♡
Podmínky byly naposledy upraveny: 21.9.2017, 17:41
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Cenník členstva | Návod na inzerciu | Desatoro | Osobné údaje | Kontakt