PREDÁM

NOVÝ TOVAR GUCCI - FLORA by GUCCI 75 ml edt ORIGINÁL

GUCCI - FLORA by GUCCI 75 ml edt ORIGINÁL
GUCCI - FLORA by GUCCI 75 ml edt ORIGINÁL !!! NAJNIŽŠIA CENA!!!
V ponuke aj 30ml, 50ml, 75 ml darčeková sada !!
NAJNIŽŚIE CENY - NAJŚIRŚIA PONUKA - NOVINKY !!!

Mimoriadne ženskú a intenzívne zmyselnú vôňu Flora by Gucci charakterizujú kontrasty. Každý komponent tejto špecifickej vône vyžaruje sofistikovaný optimizmus, ktorý formuje jej srdce a charakter. Okrem toho vôňa obsahuje nové prvky – mladistvé, moderné a hlboké, teda všetko to, čo je príznačné pre modernú ženu Gucci.

Ako naznačuje jej názov, Flora by Gucci je zakorenená vo svete kvetín, no jej unikátne zloženie vyžaruje čosi nezvyčajné a podmanivé. Komplexnosť vône vychádza z jej srdca, ktoré pozostáva z ruže a osmantusu, vzácneho delikátneho kvetu rastúceho v Číne. Spojenie týchto dvoch intenzívnych kvetín formuje dokonalý akord, v ktorom ľahký, ovocný charakter ruže vyvažuje zamatový, kožený charakter osmantusu. Výsledkom je zmyselná a sofistikovaná vôňa, ktorá je nekonvenčným podpisom líšiacim sa od väčšiny kvetinových vôní.

Hlavu vône tvoria svieže tóny citrusov a pivónie, ktoré sem vnášajú zmyselnosť a mladistvosť. Sladkosť vône prevládne intenzita základu zloženého zo santalu a pačuli dodávajúc tak charakteristický podpis voňavého sveta značky Gucci. Jemné napätie jednotlivých prvkov dosahuje znamenitú rovnováhu, v ktorej sa mladosť a ľahkosť pohráva s hĺbkou a zmyselnosťou.

Dizajn

Vyzývavý dizajn flakónu Flora by Gucci podčiarkuje nezvyčajnosť samotnej vône. Hoci pramení v ikonickom kvetinovom motíve, prevedenie dizajnu je nekompromisne súčasné a posúva hranice moderného dizajnu a štýlu.
ZNAČKA: GUCCI
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,20
CENA 40,00 EUR
již odpovědělo 6 zájemců
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(neztrácejte naději, může se jednat o přeměření nebo dotaz)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo