PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Prievidza-Bojnice

FLUORITový náramok,typ BUDHA :-D

Nový tovar k prodeji

Hovorí sa,že keď Boh rozdával farby,na fluorit zabudol a preto mu dal všetky farby dúhy. Považuje za kameň géniov-je dobrý katalyzátor v spojení s vonkajšou a vnútornou múdrosťou,aktivizuje činnosť mozgových buniek,podporuje zmysel pre zodpovednosť,pomáha nám napĺňať zmysel života.Má aj ochranný charakter pred vyčerpaním,je dobrým pomocníkom pre workoholikov.Dodáva potrebnú energiu "navyše",
podporuje rozvoj ducha tak,že nám pomôže získať schopnosť rozpoznať najvyššiu pravdu,preto sa nazýva kameňom géniov.Zušľachťuje vibrácie našich mozgových buniek,pomáha bjaviť ťažisko problému a sústrediť sa na to podstatné.Napomáha k tvorbe dokonalého tela,preto by ho mali nosiť predovšetkým deti. Má významnú úlohu pri mineralizácii tkanív zubov a kostí a je nápomocný pri liečení jej porúch.Regeneruje dýchacie ústrojenstvo, pomáha pri nádche,chráni pred sennou nádchou, alergiami, mierni astmu,migrénu,vyrážky.Doporučuje sa nosiť preventívne.Prebúdza intuíciu a pomáha usporiadať myšlienky. Priradené astrologické znamenia: Ryby, Vodnár.Ide o NOVÝ tovar,vhodný aj ako darček.
  • Rozmery: Budhov energetický náramok tvorí 22 pravidelných guličiek, navlečených na gumičke. Dĺžka náramku je cca 18cm.Ručná práca.Dodávané v darčekovom vrecúšku.
  • Poštovné a balné: podľa taríf Slovenskej Pošty EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 6,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky