PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Stupava

Mary Kay Naturally výživný olej

Nový tovar k prodeji

Kľúčové zložky
Obsahuje zmes olivového oleja, sezamového oleja a oleja zo sladkých mandlí, ktoré pôsobia ako prírodné hydratačné prostriedky a okrem toho poskytujú hydratáciu.

Olivový olej
Olivový olej (olea europea ovocný olej) je prírodný zvláčňovač bohatý na živiny, ktorý upokojuje a hydratuje pleť. Poskytuje pokožke ochranu pred škodlivými voľnými radikálmi v podobe antioxidantov.

Olej zo sladkých mandlí
Prírodný zvlhčujúci olej zo sladkých mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis olej) sa získava z mandľových semien. Je známy svojimi zjemňujúcimi, upokojujúcimi a vyhladzujúcimi účinkami. Je bohatý na nesaturované tuky a esenciálne mastné kyseliny, ktoré pomáhajú hydratácii pleti a úľave od jej suchosti.

Sezamový olej
Upokojujúci olej (sesamum indicum zo semien) získavaný zo semien tropického sezamu je obľúbenou voľbou pre telovú, vlasovú, pleťovú i inú kozmetiku. Pôsobí ako kondicionér na pleť; pomáha pleti výživou a hydratáciou. Je bohatý na vitamíny, minerály a esenciálne mastné kyseliny, ktoré v tejto kombinácii pôsobia antioxidačne a pomáhajú chrániť a podporovať prirodzenú lipidovú vrstvu pleti.

Skvalán
Skvalán je hydrogénovaná forma skvalénu, ktorá sa v zložení stabilizuje. Skvalén a skvalán sú prírodné zvláčňujúce prostriedky, ktoré sa získavajú z rastlín a naše výrobky obsahujú skvalán. Je to výborná hydratačná látka, ktorá pomáha posilňovať prirodzenú ochrannú vrstvu pleti a redukuje jej suchosť. Je známy pre svoju ľahkú, zamatovú štruktúru a vďaka tomu sa ľahko vstrebáva do pokožky. V skutočnosti sa oleje, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke, čiastočne skladajú práve zo skvalénu, vďaka čomu sa skvalán tak skvelo dopĺňa s vašou pleťou. Skvalán pomáha pri redukcii straty hydratácie a zanecháva pleť jemnú a pružnú.

Vitamín E
Vitamín E (Tokoferol) je silný antioxidant
  • Značka: MARY KAY
  • Poštovné a balné: 2.2 EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 32,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky