Lucia B. (lucluc)

mimibazar.cz/lucluc ID 61431
Členství ZAFÍR
PREDÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast RAKÚSKO

Sunday Riley sada vzoriek 5+5ml

Nový tovar k prodeji

V ponuke je sada vzoriek dvoch produktov od americkej znacky Sunday Riley.
Vzorky su nove, neotvarane, kazda ma 5ml.
Sunday Riley Good Genes Glycolic Acid Treatment 5ml - Kúra Good Genes Glycolic Acid Treatment preniká povrchom pleti s drobnými molekulami kyseliny glykolovej. Tieto molekuly eliminujú nečistoty upchávajúce póry a naprávajú vzhľad pleti poškodenej slnkom, redukujú opuchy a vrásky pre bezchybnú pleť.
Už po jedinom použití je pleť viditeľne žiarivejšia a rozjasnená. Starostlivosť je obohatená o výťažok z fermentovanej opuncie. Spoločne s citrónovou trávou, ktorá prečisťuje pleť, upokojuje táto starostlivosť citlivú pleť a zanecháva ju sviežu a odpočinutú.

Sunday Riley C.E.O. Rapid Flash Brightening Serum 5ml - Sunday Riley kombinuje inovatívne technológie s prvotriednymi ingredienciami pre okamžite viditeľné výsledky.
Rozjasňujúce sérum CEO, poháňané 15% koncentráciou pokročilého vitamínu C, rozjasňuje mdlú a unavene vyzerajúce pleť a redukuje tmavé škvrny a ďalšie zmeny pigmentu, rovnako ako známky starnutia.
Pleť je na pohľad i na dotyk pevnejšia a plnšia, obnovuje pružnosť pleti a jednotný tón. Okamžité výsledky pre bezchybnú a pevnejšiu pleť.
  • Rozměry: 5+5ml
  • Značka: SUNDAY RILEY
  • Poštovné a balné: 1,80 dop.2tr. EUR
  • Doposud žádný zájemce
cena: 8,90 EUR

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům