Lucia B. (lucluc)

mimibazar.cz/lucluc ID 61431
Členství ZAFÍR
PREDÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast RAKÚSKO

Estee Lauder Advanced Night Repair - 30ml

Nový tovar k prodeji

V ponuke je inovovane serum znacky Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex.30ml
Nove, neotvarane, bez krabicky lebo bolo sucastou sady Estee Lauder ktorej foto pripajam..
Výskumníci Estée Lauder revolučným spôsobom vylepšili najobľúbenejšie nočné sérum a pripravili nový revolučný Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex.
Sérum je chránené patentom do roku 2033. Nová technológia Chronolux ™ Power Signal Technology preniká rýchlo a hlboko do pleti a redukuje známky starnutia spôsobené nežiaducimi dôsledkami moderného spôsobu života. Pleť je hladká bez liniek, mladšia, žiarivejšia, zjednotená. Rovnaká milovaná textúra bez olejov.
Sérum číslo 1 je vhodné pre všetky typy pleti. Vysoko účinné sérum, bez ktorého sa krásna pleť nezaobíde. Advanced Night Repair pomáha s podporou prirodzenej synchronizácie regeneračných procesov pokožky, aby sa pleť obnovovala v optimálnom čase: v noci. Maximalizuje teda prirodzený rytmus regenerácie a ochrany: Každú noc - regeneruje.
Kým spíte, sérum pomáha vyvolať v pleti prirodzený regeneračný proces. Vysoké množstvo kyseliny hyalurónovej pomáha uzamknúť hydratáciu v pleti na dobu 72 hodín, tým sa vytvorí perfektné prostredie pre prirodzený proces obnovy buniek. Testy in vitro ukazujú, že exkluzívna technológia Chronolux ™ Power Signal Technology pomáha zvýšiť kapacitu prirodzenej obnovy kožných buniek i produkciu nových kožných buniek. Pomáha pleti navyšovať tvorbu kolagénu.
Počas dňa je kľúčové pleť chrániť pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia. Sérum bráni pleť pred viditeľnými následkami spôsobenými voľnými radikálmi v okolitom prostredí ako sú znečistenie, ozón, modré svetlo, infračervený a mikro prach. Denná 8-hodinová antioxidačná ochrana bráni pleť proti nežiaducim vonkajším agresívnym vplyvom a udržuje dlhšie mladistvý vz
  • Rozměry: 30ml
  • Značka: ESTEE LAUDER
  • Poštovné a balné: 2,10 dop.2 tr. EUR
  • Doposud žádný zájemce
cena: 31,90 EUR

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům