PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Bratislava

Zechstein magneziovy olej - 500ml

Nový tovar k prodeji

Zechstein magneziovy olej - 500ml balenie.
Kedy je horčíkový olej lepší než doplnky stravy - Najjednoduchšie je akýkoľvek minerál doplniť pomocou tabletiek. V niektorých situáciách je však účinnejšie použiť olej. Výsoko vstrebatelna a využitelná forma liquidneho horčíka z magnézia Zechsteiner. Vnútorne (perorálne) užívaný horčík v tabletách môže vyvolať pohyby čriev a hnačku. Vinou nie je kvalita, ale forma použitého horčíka. Perorálne užívanie horčika spôsobuje preháňajúce účinky.
Všetko čo sa aplikuje na pokožku, sa do krvného obehu dostane omnoho rýchlejšie a lepšie.
Pravidelnou aplikáciou magnéziového oleja ovplyvníte stav svalov, kostí, zubov, upokojuje nervy a navodzuje duševnú pohodu.
Uvoľní stres, podporí odpočinok a spánok - pomáha v mozgu uvoľniť tzv. gaba receptory, ktoré sú nevyhnutné na ľahké zaspávanie.
Prospieva pokožke a podporuje liečbu kožných ťažkostí - Poradí si s mastnou pokožkou, zmierňuje prejavy niektorých typov akné a podporuje hojenie či liečbu ekzémov, ružovky (rosacea), seboroickej dermatitídy, psoriázy a ďalších kožných problémov.
Nahradí deodorant - Klasické deodoranty obsahujú hliník, ktorý môže spôsobovať nepríjemne zdravotné problémy. Alternatíva - olej s magnéziom, ktorý je schopný minimalizovať zápach potu. Na tieto účely sa najviac hodí horčíkový olej v spreji s rozprašovačom.
- znižuje vysoký krvný tlak,
- reguluje hladinu cukru a zlepšuje citlivosť na inzulín,
- podporuje vstrebávanie vápnika, a ovplyvňuje tak zdravé a silné kosti i zuby,
- odstraňuje napätie a dodáva vitalitu a energiu
- rýchlo a účinne pôsobi protí kŕčom lokálnou aplikáciou na bruško pre tehotné a počas menštruácie.
Krajina pôvodu - Holandsko, Plnene v Nemecku.
  • Poštovné a balné: VIď podmienky predaja EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 10,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky