PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Stupava

MARY KAY TimeWise® Regeneračné sérum C+E

Nový tovar k prodeji

Vitamín C pochádzajúci z troch rôznych zdrojov pomáha pleť rozjasňovať a spevňovať:

1. Čistý vitamín C (kyselina askorbová) podporuje proces prirodzenej obnovy pokožky. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam a úlohe, ktorú má pri podpore prirodzenej tvorby kolagénu, predstavuje nevyhnutnú zložku podporujúcu dokonalý vzhľad pleti. V TimeWise® Regeneračnom sére C+E je vitamín C zapuzdrený spoločne s vitamínom E, čistá verzia vitamínu C sa tak kontrolovane uvoľňuje spoločne s vitamínom E, čo prispieva k dynamickému cyklu ich doplňovania v pleti. Vitamín E tiež zvyšuje stabilitu vitamínu C.

2. Výťažok z ovocia amla (Phyllanthus emblica extract), toto ovocie je bohatým prírodným zdrojom vitamínu C. Ide o vysoko účinný antioxidant chrániaci kondíciu pleti, preukázalo sa, že podporuje i prirodzenú tvorbu kolagénu2. Amla je superovocie plné živín, ako sú polyfenoly, minerály a vitamíny.

3. Derivát vitamínu C (tetrahexyl ascorbate) sa stal súčasťou séra, aby sa postaral o tie oblasti pleti, ku ktorým sa vitamín C len ťažko dostáva. Vitamín C je prirodzene rozpustný vo vode, tento derivát bol teda upravený tak, aby bol rozpustný v tukoch, čo prispieva k jeho vstrebávaniu. Takáto úprava zabezpečuje vyššiu účinnosť technológie spoločnosti Mary Kay pri využití vitamínu C.

Vitamín E je jedným z najúčinnejších antioxidantov, ktoré veda pozná. Vďaka spojeniu s vitamínom C mu vedci v spoločnosti Mary Kay predĺžia život a ponúkajú tak ochranu vďaka antioxidantom pred predčasným starnutím pleti. Všetko začína špeciálnou technológiou, ktorá umožňuje vytvorenie akejsi kapsuly a v jej strede je čistý vitamín C. Táto vysoko účinná zložka je potom obalená mikroguľôčkami obsahujúcimi vitamín E. Vďaka ich spojeniu sa tieto nenahraditeľné látky dodávajú na povrch pleti spoločne a s riadeným uvoľňovaním. (Predstavte si tieto dva
  • Značka: MARY KAY
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 47,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky