PREDÁM NOVÝ TOVAR

Aniónové nočné vložky Gentle Day 8 ks

Nový tovar k prodeji

Nočné aniónové vložky Gentle Day® vám zaistia pohodlie a pokojný spánok počas noci, a to predovšetkým vďaka ich vynikajúcej až niekoľkonásobne vyššej absorpčnej schopnosti, ako majú klasické vložky.
Balenie obsahuje 8 ks aniónových vložiek dĺžky 29 cm na nočné použitie alebo počas silnej menštruácie.
Absorbujúcou vrstvou je kukuričný polymér, ktorý úplne vstrebáva všetky tekutiny, ktoré vniknú do tejto vrstvy. Tieto tekutiny viaže do gélu, čím zabraňuje ich presiaknutiu do nižších vrstiev.
Póry, ktoré vložky obsahujú, umožňujú vynikajúcu cirkuláciu vzduchu. Vodné čiastočky sa okamžite premieňajú na plyn a vďaka vynikajúcej priedušnosti spodných vrstiev sú ihneď prepúšťané von. Dobrú priepustnosť vzduchu podporuje aj to, že na upevňovacie pásiky používame potravinárske lepidlo. Vaša pokožka tak bude dokonale chránená pred teplom a vlhkom aj počas tých najteplejších dní a vy sa tak nemusíte obávať zaparenia či zápachu.
Kedy používať nočné aniónové vložky Gentle Day:

počas silnej menštruácie
počas spánku
počas nadmerného krvácania po pôrode
počas cestovania
pri inkontinencii
pri náchylnosti na infekcie močových ciest
neobsahujú chlór, formaldehyd, arómy ani žiadne iné škodlivé látky, sú to jediné ekologické a organické vložky s aniónovým pásikom obsahujúci turmalín, ktoré majú patent (patent č. 200510076755)
spájajú výhody Far-IR (infračervené svetlo) a aniónovú technológiu
majú vynikajúce antibakteriálne a protizápalové účinky
výborné absorpčné schopnosti – dokážu vsať až 150 ml tekutiny, čo je 3-4 násobok ako u bežných vložiek a až 5 x rýchlejšie
antibakteriálna ochrana dokáže pôsobiť až 20 hodín, každá vložka je samostatne zabalená v sterilnom a hermeticky uzavretom balení
  • Rozmery: Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
  • Značka: GENTLE DAY
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 3,65 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom