AKCIA NOVÝ TOVAR

Pre dokonalé opálenie :-)

Nový tovar v akci

Dr. C. Tuna Aloe Gel sa vyrába s 93% koncentrátom Aloe Vera schváleným Ecocert, ktorý je certifikovaný aj IASC (International Aloe Science Council). Akty na pokožke ako ochranca proti všetkým kožným problémom. Je obohatený výťažkami z hroznových semien a má rýchle nasiakavosť. Uvoľňuje celé telo a dodáva koži prirodzenú žiaru.
Návod Na Použitie
Aplikujte v dostatočnom množstve, pričom osobitnú pozornosť venujte suchým a citlivým miestam. Používajte tak často, ako je potrebné. Nepoužívajte na otvorené rany.

Maslo na opaľovanie:
Vďaka špeciálnemu zloženiu , ktoré je obohatené o mrkvový olej chráni pokožku pred škodlivými slnečnými lúčmi a pomáha dosiahnuť ideálne opálenie. Hydratuje pokožku a zanecháva ju na pocit hladkú a jemnú. Vhodný na všetky typy pleti. Použitie: Aplikujte 15 minút pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Počas pobytu na slnku opakujte aplikáciu každé dve hodiny. Aplikáciu opakujte pre udržanie ochrany, najmä po plávaní, osušení uterákom alebo keď sa spotíte. Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Značka: FARMASI
  • Poštovné a balné: 1e obyč.alebo 2e doporučene EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 16,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom