Lucia B. (lucluc)

mimibazar.sk/lucluc ID 61431
Členstvo ZAFÍR
PREDÁM oblast RAKÚSKO

Psychic Sisters roller na tvar

Použitý tovar k prodeji

V ponuke je mini masazny roller na tvar od londynskej znacky Psychic Sisters.
Novy, nepouzivany, mensia verzia, nema original krabicku lebo bol sucastou setu, dostanete ho v jednoduchej ruzovej krabicke co je na foto.
Rolery zo vzacnych kamenov na tvá od Psychic Sisters sú navrhnuté tak, aby pomáhali znižovať opuchy tváre a pod očami, ochladzujúci drahokam kĺže po tvári a krku a predstavuje jemný relaxačný nástroj na masáž tváre. Jemná masáž stimuluje prietok krvi v tvári a vďaka tomu sa oveľa lepšie prejavia účinky vašej obľúbenej hydratačnej starostlivosti. Nový skrášľujúci rituál si jednoducho zamilujete.
Ružový kremeň: môže pomôcť znížiť zápal a začervenanie pokožky.
Mini ružové kremenné valčeky sú ideálne do kozmetickej tašky na cesty alebo do kabelky.
Valcek je vhodne pred pouzitim vlozit do chladnicky na 30 minut.
Rozmer: 10x4cm.

Zakladatelka znacky - Jayne Wallace,je medzinárodne uznávaná jasnovidka a hybná sila svojej svetoznámej spoločnosti ‘Psychic Sisters’. Jayne je od siedmich rokov prirodzene nadanou jasnovidkou a neustále študuje po celom svete a neustále zdokonaľuje svoje remeslo, aby sa stala jednou z najuznávanejších psychických bytostí.
Spolupracovala s celebritami ako Kim Kardashian West, Kylie Jenner, Kate Hudson a Lezley Mann. Taktiež s ňou urobil rozhovor vážený moderátor Larry King.
  • Rozmery: 10x4cm
  • Značka: PSYCHIC SISTERS
  • Poštovné a balné: 2,10 dop.2 tr. EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 7,50 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom