Lucia B. (lucluc)

mimibazar.sk/lucluc
ID 61431
Členstvo ZAFÍR
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť RAKÚSKO

Lancome Renergie Multi Lift Ultra denny krem 15ml

Nový tovar k prodeji

V ponuke je luxusny protivraskovy krem od Lancome z rady Renergie, novinka tejto rady.
Novy, neotvarany, bez krabicky lebo bol sucasto sady Renergie.
Starostlivosť Rénergie Multi-Lift Ultra napomáha zlepšovať elasticitu a pevnosť pleti, vyrovnávať jej tón, znížiť

výskyt vrások a nerovnomernú pigmentáciu.

Nová starostlivosť Rénergie Multi-Lift Ultra je vhodná pre ženy, ktoré sa stretávajú s prvými príznakmi starnutia a s prvými vráskami. Nový denný krém ponúka týmto ženám možnosť zamerať sa na všetky prvotné príznaky starnutia a predstavuje tak novú možnosť pre spevnenie a redukciu prvých drobných vrások na tvári. Nová starostlivosť o pleť tiež zjednocuje tón a napomáha prejasneniu pleti. Výťažok z ľanových semienok pôsobí na výskyt tmavých škvŕn a nerovnomerné pigmentácie a znižuje ich viditeľnosť. Extrakt navyše tiež pomáha zlepšiť pevnosť pleti a znížiť výskyt vrások.

Denný krém Rénergie Multi-Lift Ultra ďalej obsahuje Rezorcinol, antioxidant, ktorý sa používa k znižovaniu tvorby pigmentácie a napomáha rozjasniť pokožku. Ďalšou dôležitou ingredienciou je Actyl-P, aktívnejší a stabilnejší derivát vitamínu C, ktorý má preukázaný dvojitý účinok na melanín a pomáha potlačiť jeho tvorbu.

Rénergie Multi-Lift Ultra komplexne napomáha k obnoveniu kontúr na tvári. Pleť je na pohľad viac vypnutá a vyhladená. Tón pleti je viac vyrovnaný a vrásky sa zdajú byť menej viditeľné.
Rozmery: 15ml
  • Rozmery: 15ml
  • Značka: LANCOME
  • Poštovné a balné: 2,50 dop.2 tr. EUR
  • Už odpovedalo 8 záujemcov
  • (K dispozícii môže byť viac kusov.)
cena: 11,90 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky